Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kevesebb a magzatviz! Ez...

Andrea1987 kérdése:

Kevesebb a magzatviz! Ez mitöl van? Természetes? Ma mondta a dokim szerdán is mennem kell meg pénteken is. Marad elég neki nem lesz baja? 39 hetes km.

Figyelt kérdés
Szivárogna csak én nem érzem.Már nem tudom mit csináljak.
2011. jún. 20. 11:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen. Azt mondta a dokim, hogy lehet, hogy éppen akkor cserélődik a víz, és azért kevesebb. Másnap reggelre azért kért főorvosi kontrollt, mert én akkor már túlhordtam, de oda már nem kellett mennem, mert éjjel megrepedt a burok, és szivárogni kezdett a víz.

De ha csak szerdára rendeltek vissza, akkor nem hiszem, hogy akkora gond lenne.

2011. jún. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon féltem hogy baja lesz.Már alig várom mi lesz.Remélem tényleg nem komoly
2011. jún. 20. 11:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha gond lenne, akkor meg megindítják a szülést. Időben vagy, hidd el, nem lesz semmi baj! :)
2011. jún. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem a 18. héttől kevesebb volt, nálam ez alkati kérdés, mert mind a két gyereknél megállapították. Semmi gond nincs vele. A 39. héten meg pláne nincs. A terhesség vége felé normális dolog, ha csökken a magzatvíz. :)Az sem mindegy, hogy mikor nézik, mert ahogy az előző is írta cserélődik, folyamatosan változik a mennyisége. Nyugi és készülj a szülésre és a babázásra. :)

Egy 2 gyerekes szülésznő anyuka :)

2011. jún. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat,remélem nemsokára már a kezembe tarthatom:)
2011. jún. 20. 11:49
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha gond, akkor ugyis meginditjak a szulest.

Egyebkent ilyenkor mar altalaban kevesebb a magzatviz, a lepeny erettsegetol csokkenhet. A magzatvizet is a lepeny termeli, ha a lepeny kezd meszesedni, akkor kevesebb a viz.

2011. jún. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!