Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetes ultrahangon (4D)...

Hány hetes ultrahangon (4D) lehet látni, hogy kire hasonlít a baba? Mikortól alakulnak ki a sajátos vonások?

Figyelt kérdés
2008. febr. 23. 12:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a 4D ultrahang erre nem alkalmas, hogy ezt olyan pontosan látni lehessen kire hasonlít a baba, mivel eléggé homályos képet látsz. Tehát nem fénykép pontosságú a kép. De nézegessél meg 4D-s képeket a neten elég sok van és meglátod hány hetesen milyenek.

Pl.:www.ultrahang.com

2008. febr. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem én ahogy nézegettem ezeket a képeket, azért rendelője válogatja, hogy milyen minőségű képet kapsz és látsz. Én azt mondom, hogy 24 hetes kortól már szépen kivehetőek a vonások, ha van kedve megmutatni :))

szerintem ha van pénzed rá, ne hagyd ki!!! Nekem sajnos nincs és ezért a netes anyagokból élősködöm, és megpróbálom elképzelni, milyen édes lehet a kisbabám.

Boldog nézelődést!

23 hetes kismami


ui.: a youtube-on is rengeteg kép válogatás és video van

2008. febr. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!