Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki jár most a 10. hétben?...

Ki jár most a 10. hétben? Mikor mentek ultrahangra és vizsgálatra? Hogy érezitek magatokat? Első baba vagy második? Ha első akkor mennyire izgultok? Én nagyon de minden miatt :$

Figyelt kérdés
2011. jún. 20. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Holnap töltöm be a 10. hetet.

2. baba,és nagyon izgulok, valamiért még jobban mint az elsőnél.

8+2 voltam utoljára dokinál,akkor 17mm volt az embrió,következő alkalommal már csak 12 hetesen kell mennem.


Nagyon jól vagyok,mintha nem is várnék babát,csak a hasam árulkodik. Mondjuk nekem az első baba is elképesztően hamar meglátszott,mert kis vékonyka vagyok.

Első babával reggeltől estig tartó hányingerem volt,most nincsen.

Elsővel sütit ettem sütivel,szinte az 5. héttől kívánós voltam,most nincs ez.


Egyedül az álomkór kínoz,ami elég nehéz így hogy itt virgonckodik nekem egy 2 éves kiscsaj. Nem tudok bármikor lefeküdni.


Írsz akkor egy kicsit te is magadról?

2011. jún. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én 11 hetes vagyok, 30-án megyek az első genetikai uh-ra, már nagyon várom. Nekem is második baba, és az én kisfiam is 2 éves. Nekem, este a vacsora után van rettentő hányingerem.
2011. jún. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem az első ultrahang 7. hetesen de csak azért mert kórházba kerültem mert nagyon kiszáradtam. Most vagyok 10 hetes. 13 hetesen fogok menni ultrahangra és vizsgálatra. Gyomorfájás és hányinger van. Igaz már valamennyire múlik el. Nagyon izgulok hogy nem fogok-e elrontani valamit. Igaz messze van még hogy megszülessen.
2011. jún. 20. 13:34
 4/6 anonim ***** válasza:

szia, én is a 10. hétben vagyok. 5+6 hetesen volt először UH, aztán 6+4 hetesen mert véreztem és februárban volt egy vetélésem. láttak az első UH-n egy kis leválást, de a 2.-on már nem. szívhang mindkétszer volt, minden rendben, csak szigorú fekvésre ítéltek, ami lehetetlen, mert van egy 2,5 éves kisfiam.

a barnázás is elmúlt, csak émelygés van, 1x hánytam.

a héten megyek vérvételre, EKG-ra, legközelebb 12 hetesen lesz UH, a genetikai, nagyon várom már, főleg, hogy ugye volt probléma és sok idő telik el a két UH között.

a hasam a kisfiammal a 19-20. héten kezdett gömbölyödni, vele már most látszik. :)

2011. jún. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én 11 hetes vagyok, második babát várom! 7 hetesen voltam utoljára dokinál, és holnap megyek megint. Utrogestant kell használnom, mert az elsővel is kellett. Ezért kell már holnap mennem, mert azt mondta a doki, hogy még az előtt menjek vissza mielőtt elfogy a gyógyszer.

Gyomorfájás, émelygés van. Már azért ritkábban hányok!

Én a másodikkal is ugyan úgy izgulok, mint az elsővel, sőt ha nem jobban!

2011. jún. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szia én 9+4 hetes vagyok 8 hetesen voltam dokinál akkor volt 2 cmes.minden jo volt jo volt ujra hallani egy pici élet szivverését a pocakomban,hányinger nekem is van reggeltöl estig,és baromira aluszékony vagyok de nincs pihi csak amikor a 20 hós kisfiam alszik.Most jobban idegeskdem néha vannak görcseim de aztmondják ez természetes,nem vagyok sovány de már most látszik a várandosságom.Mindenkinek boldog babavárást kivánok mindenkinek!
2011. jún. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!