Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor mondtátok el a "nagyobb"...

Mikor mondtátok el a "nagyobb" közönségnek a hírt? Barátok, ismerősök, rokonok.

Figyelt kérdés
2011. jún. 20. 13:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

szia,


a Családnak az első UH után (5hetes voltam), a barátoknak pedig csináltunk egy bejelentő bulit, kb. 10 hetes lehettem :) emlékezetes maradt minden oldalról. nem vagyunk babonásak.


Ági

2011. jún. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én hat hetes voltam amikor elmondtuk szinte mindenkinek.A munkahelyemen kénytelen voltam szólni, mert bútorokat szereltem és ezt már így terhesem nem nagyon akartam.Volt aki mondta, hogy miért nem vártunk még, de én meg azt mondom, hogy mindenki tudja meg, hogy milyen boldogok vagyunk.26hkm
2011. jún. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szülőknek már az első pozitív teszt után!

Barátoknak a 6. héten!

Nem csináltunk belőle titkot!


13 hkm

2011. jún. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A szüleimnek 8. hét környékén. A párom családjának és a barátoknak a 12. hét betöltése után. Nekem már sajnos volt egy vetélésem akkor a 6. héten világgá kürtöltük,....
2011. jún. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Az első babát az első uh után, amikor volt szívhang. Aztán a két gyerek között volt egy vetélésem, így utána a 2-at és most a 3. babát csak a 12. heti uh után mondtuk el.


13 hetes km

2011. jún. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Pozi teszt után egyből,attól függően kivel mikor beszéltem.
2011. jún. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Mivel már fél éve terveztük, így mindenki tudta,hogy szeretnénk babát.A pozitív tesztet apukám nézte meg mikor kezet mosót és ö szolt hogy 2 csík van persze anyukám is otthon volt,a párom dolgozott így ö a szüleim után tudta meg a jó hírt mikor felhívtam.

Az anyukájának másnap mondtuk el.A munkahelyemen is mindjárt szólnom kellett mert veszélyes anyagokkal dolgoztam.Én nem csináltam nagy titkot bélöllé nem hiszem ,hogy a babonáktól függ egy baba egészsége,a közeli barátoknak,a családnak a 6 héttől amikor volt szívhang, már elmondtuk,a távoliaknak csak a 12. héten.

most vagyok a 18.hétben és úgy néz ki minden rendben van.


Jó babavárást!

2011. jún. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnél:

8. hét körül elkezdtek kérdezősködni,mert nem voltak jók rám a nadrágjaim,és állítólag megváltozott a viselkedésem is. Ha rákérdezett valaki nem tagadtam.

Család már tudta az 5. heti UH-tól kezdve.


Második baba:

A nemvárt után 1 héttel megmutattam anyunak a + tesztemet.

Az UH után jött össze pont a család a lányom szülinapját ünnepelni,nekik akkor bejelentettük (miért lenne titok előttük).

Ugyanekkor elmondtam az egyik legjobb barátnőmnek,rá 1,5 hétre a másiknak (ő előtte nyaralni volt pont). Most 10 hetes vagyok,és nagyon nagyon látszik a hasamon,így hát már jópár ismerős tudja.

Nemsoká tervezek bemenni a munkahelyemre,időnként be szoktunk nézni és már elég régen voltam. Észre fogják venni,akkora a hasam mint az első babával kb 15-16 hetesen volt!

2011. jún. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mindkét gyermekemnél csak a 12. heti uh után mondtuk el a szűk családnak. Közei barátoknak személyes találkozáskor. Nagyon sokan pedig akkor értesültek a gyermekeinkről, amikor szülés után feltettem a képüket iwiw-re.
2011. jún. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Én most vagyok a 7. hétben. Pénteken megyek dokihoz. Szerintetek ha minden Ok, merjem elmondani a családnak, szombaton lesz nálunk is összejövetel. Vagy csak a szüleimnek?
2011. jún. 20. 14:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!