Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39-40 hetes kismamik hogy...

39-40 hetes kismamik hogy vagytok? Vannak már elöjelek?

Figyelt kérdés

van már sok joslotok,merre szültök ,mekkra a babátok,hányadik baba és neme?csásáros vagy sima szülés lesz?

nekemmásodik baba 4kg a sulybecslés.ugy nézki császros leszek bár nagyon félek mert a szemérem csontom fáj és félenk hogy szülés közbe összecsusznak a csontok.amugy nem vagyok jol kb mint egy bálna ugy érzemmagam.aludni nem is tudok 2-3orákat.kisfiu lesz,az elsö is az:)


2011. jún. 20. 14:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szia! Én az első babámat várom,kislány lesz! 39+5 hetes vagyok. Nagyon várom már a kis jövevényt, egyenlőre még nem parázok annyira,ugye az ismeretlen nem olyan rémisztő. Elvileg természetes szülésre készülünk, bár migrénes vagyok,azt mondták ez nem akadály, elvileg epidurált nem kaphatok. Kecskeméten fogok szülni. Igazából semmit nem érzek még, sokat mocorog a mai napig, főleg este,ha lefekszem,de napközben is sokat kinyomja magát,ha nem tetszik neki a testhelyzetem. Sokat dagad a lábam és a kezem, szerintem sok a víz rajtam. Ma délelőtt nagyon fitt voltam, főzés, mosás stb. De most már pihenek,mert nagyon bekeményedett a pocim. Nekem 38+2 hetesen 3100-ra saccolták a babót, elégnek is érzem ezt! Tegnap este éreztem egy pici tompa fájdalmat az alhasamban, ma meg a jobb oldalon lenn, ezek lennének a jóslók? A derekam csak mosogatás közben fáj...nem előjelnek veszem. Sokat reméltem a hidegfronttól,de úgy látszik a meleg lesz a favorit!
2011. jún. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
hát igazábol a joslok azok amikor bekeményedik és érzed a fájdalmat mint amikor meszid van és lefele megy a fájdalom.de ez mindenkinekmás és más.van aki nem érezoi hogy van és nem tud rola.én szerdán leszek 39hetes de nem vagyok benne biztos hogy kihuzzuk a 40ik hétigmert eléggé oda vagyunk már.igen böven elég a 3100 az még szülésig ugy is gyarapszik.fiam 3560al született simán de hidd el elég volt kinyomni azt is.az elsövel midnenok volt most meg minden rossz ami csak lehet.trombizosgyanu stb.2éve szültem és ugazábol nem magátol a szüléstöl félek,az miatt csak izagatotvagyok.hanem ha császár lesz abba beledöglök mert fobiás vagyok.ctgn semmi hidegfront semmi.nagyon remélem h nem hordom tul mint fiamat!
2011. jún. 20. 14:29
 3/15 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Én is 39 hetes vagyok, előjel pedig nem sok van :))


Éjjel mondjuk már 2.szorra keltem mert olyan szinten be volt keményedve a hasam....elég rossz érzés volt,de valószínűleg csak pisilnem kellett mert utána kicsit jobb lett.


El sem hiszem hogy pár nap és a kezünkben lesznek a babáink :))


Nekem 2. baba, már van egy kislányom (17 hós)

Sima szülésre készülünk

És kb olyan 3300 gr körül lesz majd :))



Könnyű szülést Nektek!!!

2011. jún. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
viszont neked!hátha nem hordjuk tul akkor igen pár nap.de az is meglehet hogy még 2hét:SS
2011. jún. 20. 15:17
 5/15 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Szintén 39 hetes vagyok. Előjel szintén nem sok...ma háromszor picit begörcsölt az alhasam... nem nevezném fájdalomnak...néha a derekam is sajog, de kb ennyi.

A 37. héten 2500 gramm volt a becsült súly...a várható születésit 3200-3400 körül jósolták. Akkor 1 cm-re nyitva voltam...a feje is nagyon lent volt...hiába mondta a doki, hogy nem csodálkozna, ha előbb jönne...egyenlőre nem akar:)

2011. jún. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha megszülettek a babák MINDENKI ÍRJA ÁM MEG HOGY HOGYAN ÉS MILYEN PARAMÉTEREKKEL !!!! :))))
2011. jún. 21. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Andrea1987 ***** válasza:
Én 39 hetes vagyok kisfiunk lesz természetes szülést szeretnék.Elöjel nem sok van derékfájás,néha menszi szerü görcs de elég ritka.Keményedés kb 6 napi szinten.A méhlepényem 2. fokú még szóval ki tudja?Jun 30-ra vagyok kirva és Miskolc Szentpéteribe fogok szülni.Üdv a többi kismaminak!
2011. jún. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hali! Első vagyok! Ma reggel is egy nappal idősebbek lettünk! Sem este,sem éjjel, sem eddig a nap folyamán semmi jele a babóca érkezésének! Holnap leszek 40 hetes, és megyünk ctg-re, hátha történik valami! Mindenkinek szép napot és sok türelmet! :)
2011. jún. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Disi ***** válasza:

Szia!

Én is 39 hetes vagyok. A 36. hétem, mikor az első CTG-n voltunk, akkor az jóslókat mutatott, azt mondták max egy hét és babázok. Magne B6-ot szedtem, és még mindig egyben vagyunk :-)))A múlt heti CTG-n pedig meg kellett bökdösni, úgy aludt a kis drága. Elvileg normál szülés, első baba és kislány lesz. Nekem annyi előjelem van csak, hogy egy pár napja sokkal erősebben keményedek, és erős szúrásokat érzek alul, de úgy hogy járni se tudok olyankor (gondolom nyílik a méhszáj vagy puhul). 3 hete mikor rám ijesztettek rettenetesen rosszul aludtam, viszont most kb. egy hete tök jól ki tudom magam aludni (persze az éjszakai 3-4 WC-re látogatást leszámítva. Kaptam egy kis bónusz pihenést :-)))))) A hétvégi hidegfrontot is átvészeltük egy egész napos derékfájással. Nyákdugóval még nem találkoztam. Amúgy most kezdek egy kicsit depi lenni, mert nem tudok már én sem semmit sem csinálni, mert azonnal elkezd szúrni, még ha ülve vasalok, az se jó. Úgyhogy már nagyon várom az álmatlan éjszakákat. Akkor se lesz jó, de legalább más lesz, és végre babázhatunk! Reményeim szerint Szegeden szülök.

2011. jún. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
itt senkinek sem fáj a szemérem csontja vagy a combhajlatba??
2011. jún. 22. 09:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!