Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a ma délutáni teszt nem...

Ha a ma délutáni teszt nem mutat pozitívat, a holnap reggeli még mutathat?

Figyelt kérdés
A hányáson kívül minden létező terhességi tünetem megvan..csak a teszt még még mindig negatív, bár nagyon halványan ott van, de az annyira halvány, hogy csak én látom :D
2011. jún. 21. 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha halvány is a vonal, de ott van, az pozitív!! Gratulálok! A reggeli vizeletből már erősebb lesz!
2011. jún. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A halvány csík is csík,gratulálok! Ha holnap első pisiből csinálod a tesztet már valószínű,hogy erősebb lesz a vonal! De pár nap múlva már biztosan ott lesz a második erős csík!
2011. jún. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat...:)
2011. jún. 21. 15:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Háááát, ha annyira halvány, hogy csak te látod, akkor nem lehet, hogy csak annyira akarod, hogy odaképzeled? :) Csinálj reggeli pisiből, reméljük akkor erősebb lesz! Szurkolok!
2011. jún. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
én nem igazán szeretnék terhes lenni még....szóval csak azért nézem erősen h biztos ne legyen csík na midnegy, de megbékélek vele, meg csak gond ne legyen...annyi komplikáció adódhat....:((((
2011. jún. 21. 16:53
 6/7 anonim válasza:

Szia!


Nos én most 5 hetes kismama vagyok.

Nekem is annyira halvány volt a teszt hogy senki nem látta csak én illetve 1-2 ember látta de ők is azt mondták hogy szellemcsík.De én tudtam hogy ott van és nem csak oda képzelem,csak nem voltam biztos benne hogy szellemcsík vagy teszt csík.Vártam 2.5 napot és lett egy közép erős szép pozitív tesztem,majd rá 1 napra 2db erős pozitív tesztem.Azóta sem jött meg.Ha nem szeretnél még babát akkor szorítok hogy neked szellemcsík legyen!:O)

2011. jún. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Megcsináltad a tesztet?
2011. jún. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!