Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen fiúnevek tetszenek?

Milyen fiúnevek tetszenek?

Figyelt kérdés
A második baba is fiú lesz, a nagyobb neve Krisztián. Meg vagyok lőve, lány nevet tudnék választani, de fiút...
2011. jún. 21. 15:40
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

Igaz nemnagyon lehet becézni, de nekem a favorit a Patrik. igaz kezd gyakorivá válni.. :/

Ami még tetszik a Bence, Benjamin (benji, beni)

Persze az is fontos, hogy milyen vezetéknév mellé szeretnétek. :)

2011. jún. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon szép és hangzatos név a Levente,Zalán,Szilárd,Milán.
2011. jún. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

De miért olyan fontos, hogy becézni lehessen?

Bár, ha nagyon akarjuk becézni, azért a Dávidot is lehet:


Dávidka, Dodó, Dodi... meg az én ismerős "Dávidomat" Dádinak szokták! :) És tök kis menő srác(5éves). :)


Ha tetszik a Dávid, akkor legyen az! :) Sok sikert Nektek!!!

2011. jún. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
A mi babánk Ákos lett volna, de kislány...
2011. jún. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim válasza:
Dániel, Milán.
2011. jún. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok ötletet, ezek közül a Kristóf és a Milán ami úgy ahogy szóba jöhet nálam. De nem tudom... Hatalmas harc volt a nagyfiamnál is, lány nevünk volt, de fiú nem. Még a szülőszobán is vitatkoztunk, hogy mi legyen a neve, kínomban már azt is mondtam akkor, hogy az apja nevét kapja (Gábor) és slussz-passz el van intézve. :S Aztán végül ránéztem a csöppségre, és azt mondtam ő Krisztián (Kikinek becézzük). Most nem akarok ekkora dilemmát. A Dávidot végül elvetettem, valahogy nem az igazi.
2011. jún. 22. 11:02
 27/31 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy olyan nevet sem nagyon akarunk adni, ami már van a rokonságban/ismerettségi körben.
2011. jún. 22. 11:03
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
szia.az én kisfiamat Ákosnak fogják hívni.37 hetes kismama
2011. jún. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
András,Patrik,Bence,Csaba,Milán,Zoltán,Ádám,Dominik,Roland,Róbert,Armand (Arminak lehet szerintem baromi aranyos),Andor,Dániel(Dani)
2011. jún. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
ha kisfiunk lesz akkor vagy Zsolt vagy Karoly az apukaja utan. Zsoltot jobban szeretnem szivembol...
2011. jún. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!