Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináljak? Kérjek orvosi...

FOdor Nikoletta kérdése:

Mit csináljak? Kérjek orvosi segitésegt? Lehet hogy tényleg korai terhesség volt?

Figyelt kérdés

Május 12.én volt meg utoljára ebben a hónapban nem jött meg csináltatm tesztet amit reggel csináltam az pozitiv lett amit meg este az negativ.Ma voltam orvosnál az ultrahagngon nem volt semmi.De az orvos korai terhességre gyanakszik.

3-4 orája pedig iszonyatossan elkezdtem görcsölni és vérezni de nem olyan erös.De viszont a görcsölés nagy!

Teljessen elment még az eröm is!

Szerintetek ez most mi ???Mit csináljak?Köszönöm válaszokat!


2011. jún. 22. 19:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Remélem nem haragszol meg rám, de ezt gondolom: ha volt is baba, valószínűleg elment. Sajnálom.
2011. jún. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Orvoshoz kellene menned!
2011. jún. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Az az igazság hogy védekeztünk.

Eszembe se jutott hogy lehetek terhes.Csak kezdtem megilyedni mert soha nem szokott késni.

2011. jún. 22. 19:36
 4/16 anonim ***** válasza:

én nem tudom de tényleg ne haragudj, szerinted itt kéne kérdezősködnöd h mit hogyan csinálj mikor éppen vetélsz?

nem akartam durva lenni, de amikor velem ez megtörtént valahogy nem volt időm se gép elé ülni, első utam kora reggel a doki volt onnan meg a kórház, pedig 5 hetes voltam, tudván tudod h kismama vagy, ilyen félvállról veszed? szerintem irány az ügyelet ha szeretnéd ezt a babát.

2011. jún. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Nem akar csillapodni a görcs.

Szédülök is.Mit csináljak?

2011. jún. 22. 19:37
 6/16 anonim ***** válasza:
vérzel is ?
2011. jún. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Miért kérdezed, hogy mit csinálj, ha nem fogadod meg a tanácsunkat?

Menj orvoshoz!!!

2011. jún. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Hidjétek el hogy én sem viccböl ülök itt eddig feküdtem,de muszály volt ide ülnöm hogy megkérdezzek egy két véleményt.Mert ugye a terhesség ultrahangon nem igazolodott!

Igen vérzek de nem annyira inkább alvadt vér.

2011. jún. 22. 19:47
 9/16 anonim ***** válasza:
Kórház, talán még nem késő.
2011. jún. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Azt hiszem kénytelen vagyok megfogadni!
2011. jún. 22. 19:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!