Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináljak? Kérjek orvosi...

FOdor Nikoletta kérdése:

Mit csináljak? Kérjek orvosi segitésegt? Lehet hogy tényleg korai terhesség volt?

Figyelt kérdés

Május 12.én volt meg utoljára ebben a hónapban nem jött meg csináltatm tesztet amit reggel csináltam az pozitiv lett amit meg este az negativ.Ma voltam orvosnál az ultrahagngon nem volt semmi.De az orvos korai terhességre gyanakszik.

3-4 orája pedig iszonyatossan elkezdtem görcsölni és vérezni de nem olyan erös.De viszont a görcsölés nagy!

Teljessen elment még az eröm is!

Szerintetek ez most mi ???Mit csináljak?Köszönöm válaszokat!


2011. jún. 22. 19:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

"azt hiszem kénytelen leszek megfogadni"? Nem azért tetted fel a kérdést, hogy tanácsokat kapj? Remélem, már az ügyeleten vagy, mert ez nem játék. Az, hogy az uh nem igazolt terhességet, nem jelenti azt, hogy nem vagy terhes. Lehet méhen kívüli is, és arra szépen rámehetsz te is.

Majd írd meg mi volt, szurkolunk neked.

2011. jún. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

"A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.Azt hiszem kénytelen vagyok megfogadni!"


Őszintén remélem, hogy ezt úgy gondoltad, hogy azon nyomban indultál az orvoshoz, mindenféle tétovázás nélkül.

Bocsáss meg, de kissé felelőtlen reakcióid voltak itt, tekintve, hogy mindenki írta: menj orvoshoz! - te pedig egyszerűen csak üldögéltél, és nem tettél semmit. Durván harminc percen keresztül veszélyeztetted a magad és a babád életét... És ezalatt az idő alatt nagyon sok dolog megtörténhet.

2011. jún. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Mi újság van kérdező? hogy vagy,-tok?
2011. jún. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
?
2011. jún. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Köszi szépen jól vagyok!

Elmenetem kórházba megvizsgáltak.

Igazság szerint azt nem tudák megmondani hogy volt e terhesség.De jelenleg nem vagyok terhes.

De viszont van egy cisztám.

Köszönöm mindenkinek a segitséget!

2011. jún. 27. 23:19
 16/16 anonim ***** válasza:
Remélem mihamarabb felszívódik.
2011. jún. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!