Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelent az, hogy c1,5100 a...

Mit jelent az, hogy c1,5100 a méhszáj állapotát tekintve? Eddig úgy tudtam, hogy az első szám max.3 lehet.

Figyelt kérdés
Korábban c2100 volt, de mi az 5?! 32 hetes vagyok, a doki szerint két éjszakai görcsöléssel megspóroltam 5 órát a szülőszobán. De akkor sem tudom, mi az az "5" a számsor elején. Elfelejtettem megkéredezni!
2011. jún. 23. 06:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Az 1,5 ami az jelenti, hogy rövidül a méhnyak! Eddig 2 volt mostmár csak 1,5!
2011. jún. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, közben már megfejtettem, csak hamarabb kérdeztem, mint ahogy járni kezdett volna a kis agyam... :D

Szóval a max. 3 cm-ről már 1,5-nél járok... :S

Vajon ezzel ki lehet húzni 39-40 hétig?!ű

Az orvos szerint nincs erre recept, de akár még túl is hordhatom. Van valaki, akinek hasonló esete volt, és már tudja is, hogy mikorra szült?! Köszönöm!

2011. jún. 24. 06:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok nem tudom, hogy meddig húzhatod én 2111-el 41. héten szültem!
2011. jún. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!