Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nőgyógyász Szolnokon?

Nőgyógyász Szolnokon?

Figyelt kérdés

Bocsánat a rossz kategóriáért de itt biztos tudtok nekem segíteni!

Magánorvoshoz szeretnék elmenni aki cicit is normálisan tud vizsgálni és viszonylag olcsó!Tudtok nekem ajánlani valakit?

Köszönöm a válaszokat!


2011. jún. 23. 09:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Dr Emődi Sándor , szerintem ő a legjobb.
2011. jún. 25. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Azt tudod hogy mennyiért vizsgál?

2011. jún. 25. 06:33
 3/8 anonim ***** válasza:
én is hozzá járok, kismamaként és szerintem is nagyon jó. Én 5000 ft-ot szoktam fizetni.
2011. jún. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Milyen vizsgálatot csinál,UH?5000 elég korrektnek tűnik!

Én rákszűrést és mellvizsgálatot szeretnék!

Köszi a választ!:)

2011. jún. 25. 21:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Én Dr. Zoboki Zsolthoz járok, nála is szültem, nagyon aranyos, kedves, fiatalos, és semmiképpen sem bunkó-nagyképű. Nálam mindent megcsinált,bár cicivizsgálatot még nem kértem. a magánrendelése a Mátyás király utcában van, ugyan ott ahol Emődi-é, felváltva használják a helyet szerintem. Eddig 5000 Ft. volt/ vizsgálat, de néha kevesebbet kért, ha csak uh-t csinált.
2011. júl. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 erzsebet.molnar válasza:
Egy föntebbi válaszban olvastam, hogy még nem kért cicivizsgálatot. Azt nem is kérni kell, hanem a vizsgálat részének kellene lennie. Emődi Sándor a dokim, nála szültem januárban, és maximálisan meg vagyok vele elégedve. Van összehasonlítási alapom, sok dokim volt már, de újabb nem lesz! Nagyon alapos, profi, nem hagy ziccert semminek. Egy kicsit nyers ugyan, de mindent elmagyaráz, akár többször is. A magánrendelésén 5000 Ft a kontroll, 5000 Ft az UH. Ajánlom, mert végig biztonságban éreztem magam és a picimet, a várandósság alatt és a szülés alatt is.
2012. ápr. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Én is nála szültem januárban. Nagyon profi, csak ajánlani tudom!
2012. ápr. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha csak norm. vizsgálatra szeretnék menni mennyibe kerül Emődinél?
2014. jan. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!