Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik a jobb? A magneroute...

Melyik a jobb? A magneroute vagy a magnezium citrit? Ki melyikből mennyit szed? 20hkm

Figyelt kérdés
2011. okt. 12. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A magneroute-ról nem tudok nyilatkozni.Én magnézium citricit szedek napi 3X2 kapszulát.De nekem mellette is keményedik a hasam sokszor is!


32hkm..

2011. okt. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Magnerot-ra gondolsz?

En azt szedtem es jo volt. De elvileg mindketto jo, csak nekem igen nagy mennyisegben kellett es a masik ugy eri meg, ha az orvos irja fel, nekem nem volt kedvem a felirassal szorakozni, ugyhogy en megvettem a 200 darabos kiszerelest kb 6000 forintert, a kisebb kiszerelesben dragabb lett volna. De ez mar nem most volt, hanem 2 eve, azota biztosan meg dragabb.

Ugy remlik, hogy a citritbol kb 20 forintra jott volna ki egy szem, ami 500 mg-os, ez is 500 mg-os es ez igy volt kb 30 forint/szem.


Nekem azt mondta a doki, hogy a magneziumkeszeitmenyek kozott inkabb csak ar alapjan kell valogatni.

2011. okt. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én mg citricit szedtem. Amikor kórházba kerültem az infúzió után ezt adták, és otthonra is erre kaptam receptet. Nekem bevált a 3*1-es adag, kevesebbet keményedtem tőle. Szülésig végig kellett szednem.
2011. okt. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is a magnesii citricit-et szedem.

2*1-et szedek, előtte magneB6-ot szedtem 3*2-őt de az nem ért semmit, ez viszont nagyon jó. Én meg vagyok vele elégedve.:) Nekem nagyon bejött, előtte többször is begörcsölt a hasam, sokat keményedtem, azóta talán 1szer vettem észre:)

25hkm.

2011. okt. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!