Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes babás vagyok. A...

18 hetes babás vagyok. A dokim elküldött genetikai vizsgálatra. Az orvos a Bajcsiba dolgozik. Be kell ott jelentkezni genetikai tanácsadásra vagy csak oda megyek és várom a soromat?

Figyelt kérdés
2009. márc. 25. 07:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


A Bajcsy Genetikára be kell jelentkezni, én ezen a telefonszámon tettem: 432-7764 (8h-17h-ig)

A Genetikán egy Schöpf-Merei-s csapat dolgozik (Dr. Ferenczi Miklós és Imrei Júlia). Csak jókat tudok róluk mondani!

Január végén, 20 hetesen kellett placenta byopsiára mennem, mert az AFP-m alacsony volt és a HCG magas.

A leletem elkeveredett és nagyon későn kaptam kézhez, ezért sürgős volt nálam a vizsgálat. A következő műtétes napra elő is jegyeztek.

Nagyon emberségesek, és profik!

Sajnos a Genetikai tanácsadáson mindig sokan vannak, emiatt legalább 1-2 órás várakozásra kell számítani.

Hiába mondanak időpontot, akkor is kell várni. Én már úgy voltam vele, hogy hazamegyek, ideges voltam, minden bajom volt.

De szerencsére ott volt a férjem és lenyugtatott. Ha teheted ne egyedül menjél, vigyél kaját és olvasni valót!

2009. márc. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia én multhéten voltam pont ugyan ott:)

Nos odamész bejelentkezel a kartonozoban aztán fel kell menni asszem a 2dik emeletre és ott lesz a folyosó végén a genetikai tanécsadás arra mindenképp menj mert én is megjártam vártam 3órát a semmire:(

Utána fel kell menni asszem a 4dik emeletre és ott lesz az UH de ott csak akkor vizsgál meg a doki ha meg van a genetikai tanácsadásod:)Én este 7re értem be az Uh:):)

AMugy a Dr.Ferenczy Miklóshoz jelentkezz be ő ott a genetikus guru:)

Remélem te előbb bejutsz majd mint én :)

Boldog babavárást:)

2009. márc. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Bejelentkeztem! A dokinővel beszéltem,mondta menjek oda 3-ra,jelentkezzek be,da innivaló ropi,szotyi nélkül ne menjek mert sokat kell várni! :)O
2009. márc. 25. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!