Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Honnan veszem észre ha a baba...

Honnan veszem észre ha a baba belekakál a magzatvízbe?

Figyelt kérdés
nem tudom hogy lehet e ezt érezni valamilyen módon vagy honnan veszem észre hiszen mindenhol azt olvason hogy veszélyes mert a pici meg is fertőződhet ha ugye lenyeli a kakás vizet illetve a kakát
2011. jún. 24. 11:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Te sehonnan. A doki látja a kis lámpás szerkentyűjével, amivel benéz, hogy zöld színe van a magzatvíznek.

De hány hetes vagy? Ilyet csak a végén néznek 2naponta.

2011. jún. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Te nem fogod észrevenni. A babákkal túlhordás esetén szokott ez néha előfordulni vagy tényleg nagyon a terhesség végén. Túlhordáskor meg 1-2 naponta úgyis végeznek magzatvízvizsgálatot, amikor a doki egy erős fényű lámpával bevilágít a hüvelyen keresztül, így ha elszíneződött a magzatvíz, akkor azonnal beavatkoznak. http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__humor__280776

[link]

2011. jún. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Te nem veszed észre!A doki nézi a magzatvizet,valami vékony pálcafélével felnyúl!
2011. jún. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
40+ 2 hetes vagyok de a kiscsajszi még mindig nem akar kibújni a front sem segített de akkor a doki úgyis tudja hogy mit kell tenni
2011. jún. 24. 11:17
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem belekakilt, akkor vettük észre amikor elfolyt a magzatvíz. 41 hetes voltam elvileg de gyakorlatilag mindig kisebb volt 1-2 héttel az uh alapján. Nem lett semmi baja de onnantól kezdve 2 óránként kaptam valamilyen antibiotikumos szurit amíg vajúdtam. Nem emlékszem pontosan mert épp haldokoltam (legalábbis én úgy éreztem). :O
2011. jún. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Te sehonnan nem tudhatod. A dokik ezért nézik a magzatvizet.

A túlhordás miatt ne idegeskedj (tudom, nehéz, szeretnéd már Őt a karjaidban tartani). Az én kislányom 41+1-re született. (Túl voltunk - 1 héten belül - egy hideg-, egy melegfronton, + egy teliholdon is /erre mondta az egyik doki, hogy a "telihold majd segít", mi meg gondolkoztunk, hogy netán farkasembert várunk?!/)

Szóval: ne a legrosszabb eshetőség járjon a fejedben, ügyes kislányod van, nem fog a magzatvízbe kakálni.

2011. jún. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Sehonnan. Nekem a 41. héten indították volna a szülésem, de végül császár lett, mert a kisfiam belekakilt a vízbe, aznap reggel vették észre, amikor indították volna, a magzatvíz vizsgálaton. Gyanús volt egyébként a dolog, mert előző nap az áramlás már nem volt tökéletes, így sejthető volt, hogy valami lesz. Szerencsére bajunk nem lett. Én még a műtét alatt kaptam antibiotikumot, a babám meg még 5 napig, mert nyelt a vízből. De most mind a ketten jól vagyunk már.
2011. jún. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát most azért megnyugodtam egy kicsit de az a bajom még hogy nem tudom hogy mikor lesz végre meg lehet hogy már holnap de lehet hogy 1.5 hét és ez nagyon zavar de amíg neki jó addig nincs miért aggódni csak már nagyon kíváncsi vagyok rá hogy milyen is élőben :) mindenkinek nagyon szépen köszönöm a választ :) további szép napot
2011. jún. 24. 15:57
 9/11 anonim ***** válasza:
11:10es vagyok,engem is indítottak és burokrepesztésnél derült ki,hogy már nem tiszta a magzatvíz(2nappal előtte még tiszta volt),rendes szülésnek indult de császár lett a vége,de nem a meconiumos magzatvíz miatt.
2011. jún. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
41 hetesen indultak a fájásaim. Előtte kb 1 nappal lelassult, kevesebbet és kevésbé aktívan mozgott. Nem tudom, hogy ez azért volt-e, mert belekakilt a vízbe (ami burokrepesztésnél derült ki).
2011. jún. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!