Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amelyikőtöknek terhesség...

Amelyikőtöknek terhesség cukra volt, az érzett valamit, ami a cukorra utalt volna már a cukorterhelés előtt is?

Figyelt kérdés
2011. jún. 24. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

NEM!

De a 16.heti cukorterhelésem már 7,4 lett, ez intő jel volt, a 26. heti meg 7,9.

Ki lehet bírni, amúgy is egy átlagos, nem cukorbeteg ember rengeteg cukrot ill szénhidrátot eszik, rphadt egészségetelnül élünk.

(minden tele va cukorrral, én már undorodom pl egy bolti puding/joghurt/túrókrém ízétól is, inkébb csinálok itthon)

Illetve én már nem iagzán használok cukrot, ráadásul mivel nagyanyám is cukorbeteg volt, apám is az(mind e kettőnek 2-es típusú volt/van), a kockázati tényező is elég magas, hopgy nekem is az legyen.

2011. jún. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos nincs semmi tünete (nekem legalábbis nem volt).

Ezért kell a terheléses cukorvizsgálat. Nekem is ott derült ki (9,2 lett a 2 órás értékem.)

A diéta kibírható, főleg ha arra gondolsz, hogy a Baba érdekében teszed.

De ne rágódj ezen! Úgy állj hozzá, hogy Neked jó lesz a vércukrod!

Boldog babavárást!

2011. jún. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia.En sejtettem valamit,allandoan szomjas voltam ,szaradt a szam es szedultem.Igy nem volt meglepo mikor kozoltek velem hogy gdmes vagyok.
2011. jún. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a jobb kezemen a 3 középső ujjam zsibbadt,de nagyon,és a bordám alatti fájdalom olyan erős volt,hogy urológiai vizsgálatot kértem!Semmit nem találtak:)Ezek után derült ki,hogy terhességi cukim van,a diéta 1.hetében az összes előbbi tünet teljesen elmúlt.Ezért én úgy gondolom,hogy ez mind a cukortól lehetett!

2011. jún. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!