Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A győri nőgyógyászok közül...

A győri nőgyógyászok közül Dúcz René, Bodai Károly, Nagy Miklós? Tapasztalat velük kapcsolatban? Melyik dr tud UH-t csinálni magánrendeléskor?

Figyelt kérdés
2010. szept. 27. 19:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
66%

Dúcz Renét sokan dicsérték, én nemigazán is merem egyiket sem.

Őt nem kérdezted de Dr Likár Zsolt-ot szívből ajánlom és uh-oz magánba mindig!

2010. szept. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszod!Róla is hallottam már, de azt nem tudtam, hogy UH-z is.Hol rendel?Előre be kell nála jelentkezni?
2010. szept. 27. 20:34
 3/21 anonim ***** válasza:
Igen be kell nála jelentkezni. Hú pontos utcát nem tudok, ahogy mész a Jerevánin a József Attila út felé, át mész a sínen lesz egy utca jobbra, fagyizó-cukrászda van a sarkon. Bekanyarodsz új építésű lakások vannak jobb oldalt ott azt hiszem a 3-dik ilyen kis társas ház!
2010. szept. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Azt hiszem sejtem merre van. Azt még megkérdezhetem Tőled, hogy 5. vagy 6. héten kell/érdemes menni először UH-ra, hogy látszódjon a pici?Vagyis mensi kimaradása után mennyivel?
2010. szept. 27. 20:43
 5/21 anonim ***** válasza:
Megnéztem sajnos nincs az utcanév benne a kis könyvemben,de azért remélem érted merre van....
2010. szept. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Én a mensi kimaradása után kb a 3. héten mentem el akkor csak a terhes gondozóba, mert nem tudtam időpontot kérni, elküldtek a kórházba uh-ra és akkor már látták a szívhangot. De ha te egyből a magánba mész ezt az utat megspórolod, mert ott meg uh-oz és a kórházba csak a 12 hetire kell menned, de akkor vigyél 1 napi hideg élelmet :)
2010. szept. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségedet!!!Akkor még várok picit.:)
2010. szept. 27. 21:00
 8/21 anonim ***** válasza:

Ja az kimaradt hogy Gratulálok!

Azért majd jelezd mi volt és kit választottál ok? Ha nem vagyok túl pofátlan! :)

2010. szept. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Dúcz René-ről, és Nagy Miklósról sok jót hallottam, de aBodai Károlyhoz járt egy barátnőm, és annyira nem volt megelégedve vele, hogy félidő után otthagyta. Én Drozgyik Csabához járok, immár a második babával. Igaz, nincs uh-ja, de nagyon jó doki, nem választanék mást.
2010. szept. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, a Drozgyik Csabáról én is sok jót hallottam.

Az első válaszolónak: Jelenkeni fogok, ha megvolt az első vizsgálat:)

2010. szept. 28. 09:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!