Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes uh-n találtak a...

18 hetes uh-n találtak a bébim kis agyában néhány apró cisztát. Azt mondta a doki ne aggódjak, felszívódik, de én aggódom. Mi van ha nem szívódik fel?

Figyelt kérdés
2008. febr. 24. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérj beutalót Budapestre a genetikai tanácsadóba ott többet tudnak mondani neked!Vagy kérdezz meg több orvost.
2008. febr. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik baratnomnek a kislanyanak miutan megszuletett vettek eszre/2-3 honapos lehetett/es Ok is mentek orvostol orvosig /En is ezt tennem biztosan/es mondtak nekik,h ne izguljanak ezek felszivodnak rovod idon belul.

A kislanynak sincsen mar ciszta az agyaban,sem a vesejeben,mert neki ott is volt.

Szerintem ne izgulj,de menj el tobb orvoshoz is,h mit javasolnak.

Nagyon boldog babavarast kivanok.

12 hetes kismama

2008. febr. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak megijeszteni, de nagyon-nagyon kicsi esélye van a down-kórnak vagy egyéb kromoszómarendellenességnek. A genetikai tanácsadóban valószínűleg magzatvízvételt fognak felajánlani (legalábbis a SOTE1-en). Utána egy hónapig aggódás, de a végén biztosan Te is megtudod a jó eredményt, hogy semmi baj! Én utólag nagyon örülök neki, hogy megcsináltattuk (kicsi vetélésveszélye is van sajna). A ciszták pedig tényleg elmúltak. És ezután már biztosan megtudod a nemét is, ha akarod...
2008. febr. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A dokidtól kérj beutalót,az 1.Semmelweiss klinikán (is) csinálják,genetikai Uh,a telefonszám 06 1 2660473.Itt kell majd időpontot kérni.Én most voltam, más okból , de nagyon jó szakemberekkel találkoztam.Nekem is ezt ajánlották.Nem tudom, biztos máshol is van, de itt én meg voltam nagyon elégedve.
2008. febr. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat,holnap megyek uh.ra,remélem minden rendben lesz!
2008. febr. 26. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!