Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A legelső vizsgálatra 6-7-8...

A legelső vizsgálatra 6-7-8 hetesen ti egyedül mentetek be vagy ment veletek a párotok is?

Figyelt kérdés

Mindketten iszonyat kíváncsi természetű emberek vagyunk. A párom már most mindent tudni akar, mikor mi történik, ezért nem hagynám ki a vizsgálatokból sem és ha be lehet már menni, akkor vinném magammal őt is. Ilyenkor be szokott menni az apa is a vizsgálóba? Vagy már csak a későbbi vizsgálatokkor?

Ilyenkor adnak ultrahang képet? Hüvelyi vagy hasi ultrahangot csinálnak ilyenkor?


2011. jún. 25. 09:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Velem jött a férjem is, mégiscsak először láttuk a mi kis mogyorónkat (leginkább arra hasonlított akkor még). :)

Hüvelyi UH volt, de nem zavarta egyáltalán. Sokkal jobban lekötötte, hogy mit lát a monitoron.

Mi nem kaptunk képet, mert a dokim gépe nem tud készíteni, de telefonnal lefényképeztük a monitort.

2011. jún. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egyedül mentem, de nálunk már nem első baba volt :) A nagyokkal se jött velem, nem is volt rá lehetőség, de igényem se, hogy jöjjön.

Ha ti mindketten úgy érzitek, hogy együtt jobb, semmi akadálya, hogy menjen veled a párod. Az orvosok is jól állnak általában a dologhoz.

Nekem ekkor sima hasi uh-volt, de rá 3 hétre egy másik kórházban hüvelyit csináltak. Képet nem kaptam, mert SZTK-ban voltam. Gondolom, ha fizettek érte, kaptok képet is. Gratulálok!

2011. jún. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
5 hetesen hasi, és bejött a párom, együtt örültünk annak a kis maszatnak, ami a képen látszott. Aztán azt a maszatkát végig kellett küldeni emailen az egész családnak :))))
2011. jún. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A legelsőre egyedül mentem, akkor még csak petezsák volt és adott róla képet a dokim. Amikor már volt szívhang, akkor bejött ő is. A 12. hetire is bejött!
2011. jún. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

egyedül mentem, 2. babánk, a kisfiam nem bírja a várakozást...:)

az első amúgy is hüvelyi és sokmindent még nem lehet látni. most lesz nemsokára a 12. heti, oda már lehet, hogy együtt megyünk.

2011. jún. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
8 hetesen és együtt mentünk. Hüvelyi uh volt. Mi kaptunk képet is, magánrendelésen voltunk.
2011. jún. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Akkor jön a férjem is velem :) Bár nem tudom majd a hüvelyi ultrahang láttán mennyire akar legközelebb is jönni :) De majd belé sulykolom, hogy csak a monitort bámulja mellettem :))

2011. jún. 25. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!