Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetesen gyakori vizelési...

5 hetesen gyakori vizelési inger normális?

Figyelt kérdés
Nem tudom, mikortól jön lő, de én nagyon szenvedek vele. Kb. fél óránként kell rohannom, és jön is rendesen.Eddig éjszaka sosem keltem fel, most 3szor biztos. Voltam háziorvosnál megnézetni a vizeletem biztos, ami biztos alapon, de rendben van. Másnak is jelentkezett ennyire az elején??
2011. jún. 25. 14:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen,sőt én elöször nem is terhességre gyanakodtam hanem felfázásra...és pozitiv lett a tesztem.
2011. jún. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
igen!:)
2011. jún. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Akkor megnyugodhatok. :)

Köszönöm.

2011. jún. 25. 15:31
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is azt hittem az elején hogy felfáztam már orvoshoz is akartam menni mert már annyiszor kellett mennem még éjel is és csak pár csepp jött...azt késett teszteltem és pozitív lett:D akkor mondta a védőnő hogy természetes dolog :D

29hkm

2011. jún. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hajajj. Normális! A hormonok..!

4+3 hetes km

2011. jún. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem 6 hetesen kezdődött és én is azt hittem hogy felfáztam :D
2011. jún. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Én is felfázásra gondoltam, teszteltem, pozi lett. :) Azt hallottam, hogy jelentkezik, csak nem tudtam, hogy ennyire hamar. Első Babás vagyok, így még van mit tanulnom! :):)
2011. jún. 26. 10:26
 8/8 Nikykeeehh válasza:
Sziasztok! A párommal 1,5 éve próbálkozunk a dologgal de sosem sikerült.. :( így hát most sem voltam benne biztos, hogy terhes vagyok.. multhét előtt nagyon pisilhetnékem volt és elmentem a háziorvosomhoz mert azthittem, hogy felfáztam, de megvizsgálta a vizeletem és azt mondta, hogy minden rendben van. utoljára szeptember 11.én jött meg, szóval ma 2 hete, hogy késik, még nem teszteltem de a terhességi kalkulátor alapján még ha 30 napra rá jön meg akkor is most 5 hetes vagyok és 5 napos. a mellem is fájt 2 napig de aztán elmult, most megint fáj 2 napja kb, és állandóan úgy érzem, hogy meg fog jönni.. terhes lehetek?? nem merek tesztelni mert félek a csalódástól.. :(
2012. okt. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!