Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Leveszik a rendelőbe a kenetet...

Leveszik a rendelőbe a kenetett ha az orvosom szabadságon van? (magyarázat lent)

Figyelt kérdés
Két hét múlva kell mennem a streptococcus vizsgálatra de az orvosom szabadságon lesz. Azt mondta menjek nyugodtan majd ott segítenek ahogy az NST-ben is. Aztán meg majd jön ő vissza. De lefogják venni a mintát ha eddig nem ott vizsgáltak hanem délutánonként jártam a magán orvosomhoz, egyáltalán fognak velem foglalkozni?
2011. jún. 25. 15:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne foglalkoznának veled? Tudod te hányan járnak csupán SZTK-ba kismamaként, mert vagy nincs pénzük külön orvost fogadni vagy mert nem akarnak erre pénzt kidobni? Akik az SZTK-ban vannak, ugyanolyan nőgyógyászok, mint a külön, zsebbe pénzt kapók, csak mondjuk nincs saját magánpraxisuk vagy amellett végzik a kórházi munkát.
2011. jún. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Üdv!

Én, mint SZTK-t kismama, nagyon sok pozitív tapasztalattal rendelkezem. Időpontra megyek, nem kell várni, max 10 percet, bekerülök, az asszisztens, és az orvos is alaposan kikérdez, vizsgálat, beutalók, igazolások, bármit kérdezek, korrekt válasz, minimum fél óra egy orvoslátogatás....


Nyugodtan menj, és csináltasd meg!

2011. jún. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Arra akartam rákérdezni hogy nem fogják e azt mondani hogy mivel eddig nem oda jártam nem foglalkoznak velem és várjam meg amíg vissza jön az orvosom. De akkor ezek szerint mehetek nyugodtan az SZTK-ba mert megcsinálják a vizsgálatot.
2011. jún. 25. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!