Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ellenanyag szűrésem pozitív...

Ellenanyag szűrésem pozitív lett! Volt nektek ilyen, és mire kellett nagyon figyelnetek a babavárás alatt? Az orvos azt mondta h ellenőrizni kell majd, de mit, van vmi amit néznek majd külön? 13 hetes vagyok

Figyelt kérdés
2009. márc. 25. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
6 hetente ellenőrizni fogják az ellenanyagszintedet,a legutolsó leletedet kell majd vinni a szülésre.A babának valószínűleg nagyobb köldökcsonkot fognak hagyni a születése után,ha esetleg nagyon besárgul és vérátömlesztésre lenne szükség.De ne aggódj,én az előző baát is pozitív ellenanyaggal szültem és nem volt gond,csak kicsit tovább volt sárga.
2009. márc. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat!
2009. márc. 25. 19:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia csatlakozom az előttem szólóhoz, hoyg nem kell aggódnod.

Én még csak 28 hetes vagyok. Nekem is annyit mondtak, hogy semmi extra nem lesz, legeslegrosszabb esetben lecserélik a baba vérét.

Meg kéthavonta kontroll vérvétel. És ronda piros betűűkel ráírták a kiskönyvemre kívülről :)

Más nincs.

Boldog babásodást!

2009. márc. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én is besárgultam annak idején, "kicserélték" a vérem. Ez 28 éve történt, anya nem mondta, hogy nagy baj lett volna, csak sajnálta, hogy egyből átkerültem másik korházba. És őt nem is figyelgették folyamatosan, csak a szülésnél derült ki. 28 év az 28 év! Szerintem ez már rutin. Boldog babavárást!
2009. márc. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!