Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9-10 hetes kismamik irnátok...

9-10 hetes kismamik irnátok nekem észrevételeket, érzéseket, hogy hogy vagytok most?

Figyelt kérdés
első babám és még nagyon új nekem minden!
2011. jún. 26. 13:36
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
mért van az hogy nekem soha senki nem akar válaszolni???:(
2011. jún. 26. 13:51
 2/16 A kérdező kommentje:
VÁLASZOLNA VÉGRE VALAKI??????????????????
2011. jún. 26. 14:21
 3/16 anonim ***** válasza:

Én válaszolok neked ha szeretnél. Beszélgethetünk nagyon szívesen megosztom veled a gondolataimat.


18+4hetes kis mami.

2011. jún. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Szia


Szerintem azért nem volt válasz,mert vasárnap kb ebédidőben írtál.

Legtöbben vagy a ház körül sürögnek-forognak,vagy családlátogatnak,vagy elmentek kirándulni.


Én is csak azért tudtam kicsit jönni,mert épp alszik a kislányom.


Most vagyok 10+5 hetes.

Igazából kb pont 9 hetes koromban megszűnt a haspuffadásom,és azóta olyan mintha nem is lennék terhes. Nincs rosszullét,nincs farkasétvágy,stb..

Egyedül a melleim fájnak nagyon,és olyan mintha telepakolták volna téglával.

Ja és még annyi hogy elég alacsony a vérnyomásom (legalábbis a terhesség előttihez képest) ezért folyton álmos vagyok.

2011. jún. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Szia! Mit szeretnél tudni????

Én is holnap leszek 10 hetes. Émelygek, hányingerem van. Múlt héten volt pár nap, amikor elmúltak ezek az érzések akkor megijedtem, de holnap megyek dokihoz, remélem minden rendben lesz.

2011. jún. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
szia én 10+1 hetes vagyok néha még van hányingerem,meg iszonyu álmosság jön rám néha,a melleim meg olyanok mintha szétakarnának durrani,nekem második kisbabám lessz egy 20 hós fiam van aki ugy alszik el hogy a cicimet simogatja néha megbolondulok tölle:).5.-én megyünk az orvoshoz alig várom hogy ujra hallhassam a szivdobogását
2011. jún. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
köszönöm:) nekem nagyon rossz a gyomrom, szinte folyton gyomorégésem és hányingerem van, fáradékony is vagy, mellem hol jobban hol kevésbbé fájnak..12én megyek a 12.heti ultrahangra, az még 2hét és már 2hete volt az utolsó ultrahangom és nagyon várom már hogy mi lesz! balazs_melinda@freemail.hu a mail cimem ha van itt valaki aki szivesen beszélgetne várom a leveleket:)
2011. jún. 26. 16:02
 8/16 anonim ***** válasza:

Szia:) 9 hetes és 5 napos kismami vagyok:)

3 napja(lekopogom) nagyon jól vagyok. Főleg, ha eszembe jut amikor legutóbb láttuk a drágám meg persze, hogy épp nem a WC előtt kell guggolnom..:):/

3 nappal és 2 héttel ezelőtt(akkor járt le a 2 hét, az a nap is volt a legrosszabb) azt hittem itt a vég.. Iszonyatosan éreztem magam..

Reggel felkeltem, ahogy emeltem a fejem forgott velem a világ, öklendeztem, szédültem nem láttam meg persze úgy fájt a fejem, hogy azt hittem meghalok.. Kiértem a WC-re elkezdtem még jobban öklendezni és "hánytam fél óráig a SEMMIT".. Próbáltam enni/inni, aztán amikor leért 1-1 korty víz vagy falat ennivaló jött is vissza és jöttek a "fél órás rohamaim".. Ez ment 2 hétig, de mára végre vége:))

Te hogy vagy?:)

2011. jún. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

19:17 vagyok:)

Bocsi, most láttam, hogy már leírtad, hogy te hogy vagy:)

Kitartás:)

2011. jún. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szia. En most vagyok 9+1 hetes. Meg sokszor van gyomoregesem, hanyingerem. A faradekonysagom mintha enyhult volna egy kicsit ennek orulok. :) Viszont nagyon felvagyok puffadva, hihetetlen. Ez elmulik egyaltalan? Kivanok konnyed napokat. :)
2011. jún. 27. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!