Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15. hetes kimama vagyok és...

15. hetes kimama vagyok és tegnap délutántól míg el nem aludtam (22h30min) addig bal oldalt a hasam alján nyilaló, görcsölö, érzéseket tapasztaltam. Mitől lehetett? De nagyon fájt az tuti. De nem véreztem semmi ilyesmi.

Figyelt kérdés
2009. jan. 31. 12:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Ne ilyedj meg, ilyen nekem is volt. Nem tudom mennyire szokványos. Kb annyi idős lehettem, mint most Te. Csak kétszer fordult elő, két nap eltéréssel. Én magne B6-ot vettem be, de rendesen csak másnap reggelre múlt el, de addigra nyomtalanul. Most 20hetes 4 napos vagyok. Hétfőn voltam uh-on, és minden rendben volt. Korábban én elvetéltem kettőt. Akkor a görcsöm olyan erős volt, hogy az járt a fejemben, hogy én még ekkora fájdalmat soha nem éreztem, ez azért nem fájt nekem annyira. Na és persze akkor véreztem is, de nagyon! A magne B6-ot viszont még mindig szedem, és az óta nem volt semmi (lekopogom).
2009. jan. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
kösy hogy irtál.remélem soha nem jönn vissza ez a fájdalom ma már sokkal jobb.minden esetre nem szeretném elveszíteni a babám.ha mégegyszer ilyen lesz megyek a kórházba az tuti.
2009. jan. 31. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!