Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Angelsound használok, három...

Angelsound használok, három kérdesem lenne?!

Figyelt kérdés

Ma 12+3 vagyok és vettünk ilyen készüléket, hol keressem a baba szívhangját? Már próbálkoztam és nem találtam!

A másik, hogy ugyan olyan hangot kell hallani, mint mikor az orvos nézi az uh-al a szívhangot?

És végül, lehet, hogy azért nem találom, mert ducibb a hasam?


2011. jún. 27. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:
az én hasamon van bőven zsír, de hallottuk :) Ilyenkor még el tud ám bújni! :) sokszor a szeméremdombon találtam már meg, néha meg majdnem ködöknél. Türelem játék! És elegendő nedvesítés legyen!!! Mi babaolajat használtunk.
2011. jún. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én nagyon dagi vagyok, de 14 hetesen már megtaláltam (előtte nem volt kütyüm így nem is kerestem).

Lent nézd a szeméremdombnál, és sok-sok UHzselé kell!!! 250 Ft a patikában. Ha hallod a hangot meg fogod ismerni, a te hasi aortádat is meg fogod találni párszor de azt is meg fogod ismerni mert az sokkal lassabb, nyugodtabb.

2011. jún. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ennyi idosen meg egeszen lent, a szemeremcsont felett valamelyik oldalt, mindegy, hogy jobb vagy bal, csak a jo szoget kell eltalalni. Valamit mindenkeppen hasznalj sikositaskent, csak ne nagyon zsiros krem legyen, valami konnyebb testapolo peldaul.

Hatadrafekszel, ellazulsz, odarakod, nem kell nagyon ranyomni, csak finoman es picikeket mozditasz csak rajta, varsz kicsit, ha nincs meg mesz tovabb.

A hang lodobogashoz, vagy epp zakatolo vonathoz hasonlit, kit mire emlekeztet. De kb ketszer olyan gyors, mint a te veroered. Merthogy ha kicsit feljebb hallgatod, akkor konnyen megtalalhatod a sajat hasi aortadat, sokan osszetevesztik elsore, de az nem a baba, az te vagy. :-)

Ilyen, ahogy itt hallatszik: http://www.youtube.com/watch?v=M2-FqZlF9NM


Fontos szempont, hogy ezzel a keszulekkel akkor hallhatod a szivhangot, amikor elhagyja a meh teteje a szemeremcsont vonalat, mert addig a csont "arnyekolja".

Ez pedig a 12. het KORNYEKEN kovetkezik be. Ha picivel, akar par nappal el van szamolva a terhesseged, azaz akar par nappal fiatalabb a baba es a mehed meg a szemeremcsont mogott van, annyi mar boven eleg ahhoz, hogy ne talaljatok meg a szivhangot.


Szoval ha nagyon nincs meg, akkor ne idegesitsd magad, probald meg egy het mulva. Akkor mar biztosan sikerulni fog!

2011. jún. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a választ, este ha a kislányom lefeküdt megpróbáljuk megkeresni megint! :o)
2011. jún. 27. 20:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Babaolajat hasznalj es ne uh zselet. En probaltam mindkettot. A zselevel csak susogo hangok voltak, az olajjal meg gyonyoruen hallottam a babam.
2011. jún. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!