Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy lehetek benne biztos,...

Hogy lehetek benne biztos, hogy a kisbabám szívhangját találtam meg az angelsound-os szívhanghallgatóval, és nem pl. én egy saját ütőeremet?

Figyelt kérdés

Lehet tudni valamit pl az elhelyezkedésről, hogy pl. hol megy ilyen ütőér, de nem valószínű, hogy a baba ott lenne...


Várom véleményeket, tapasztalatokat.


2011. júl. 13. 18:28
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Lehet ott a baba...


Pont emiatt írtam az egyik kismamának,aki a férje háta mögött akart venni ilyen készüléket,hogy felesleges megvenni mert ha nem találja szívhangot,még jobban fog parázni!

Erre itt egy kérdés,hogy az-e a szívhang vagy más...

2011. júl. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A te szívverésed lassabb,mint a babáé. Amit még tudni kell,hogy esetenként a szívverés helyett a köldök zsinór susogó hangját is meg lehet találni.


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!

2011. júl. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Egyértelműen meg lehet különböztetni, a tied majdnem feleannyit ver mint a babáé!

Ha legelőször használod akkor tedd kezdésnek a bal melled alá. Ott csak a tied hallhatod. Ami ennél sokkal gyorsabb, az csak a baba lehet.

Én nem tudom elképzelni, hogy valaki ne találja meg, én igen túlsúlyos vagyok, de a 14. héttől használom, és nagy élmény. Igaz, én nem vagyok parázós, nem ezzel nyugtatom magam, de egyszerűen jó érzés hallani. Még a rúgásoknak is hangja van. :)

2011. júl. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy a doppler annyira azért nem jó a babának..Ugyanis doppler elven működik ez a hallgató. Nem káros kimutathatóan, de nem tesz jót neki..
2011. júl. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%

Miért, milyen bajt okozhat szerinted?

Biztos vagyok benne, hogy többszörösen megvizsgálták mielőtt kismamák számára engedélyezték, hogy ezzel vizsgálgassák a magzatukat.

2011. júl. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem káros, de pl. az én babám nagyon nem szereti. Első rúgását is éppen hallgatózás közben kaptam. Össze is rándultam, akkorát rúgott. Azóta sem szereti, mindig zaklatott lesz, ha megkuksizom egy csendesebb nap után.


27h km

2011. júl. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sokkal gyorsabb a szívverése a babának mint neked. Általában 140 a pulzuszámuk, tehát kb. duplája a sajátodnak. Általában amikor megtalálod elmennek onnan nem nagyon szeretik a készüléket.
2011. júl. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Azért mert ultrahang elvén működik és melegítő hatással van a magzatvízre. Nem szeretik a babák. Kimutatható bizonyított káros hatást még nem mutattak ki, de még ez megtörténhet a következő 50 évben..

Azért, hogy nekünk jó legyen, nem célszerű a babát megzavarni.

2011. júl. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a valászokat!

Igyekszem nem sokat zavarkolódni, heti max 1-et engedélyeztem, de igyekszem visszafogni, mert ha van valami akkor aggódom érte, sajnos van egy angyalkánk már...

2011. júl. 22. 09:27
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem mozog még? Megértem az aggodalmadat abszolút a történtek után. De ha mozog az is nagyon jó visszajelzés:) Ha minden nap bejelentkezik:)
2011. júl. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!