Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megfáztam, Köhögés ellen mit...

Megfáztam, Köhögés ellen mit tegyek de ugy köhögök, hogy a számat nem tudom befogni tippek? Már szedek synupre drazsét. De nekem a köhögésre kell valami

Figyelt kérdés
2009. márc. 26. 13:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem csakis dédmamám receptje válik be ha megfázok:

HAGYMATEA!

Fél fej vöröshagymát megpucolva fedő alatt 20 perig főzök, utána leszűröm és a levét tetszés szerint ízesítve megiszom.

Olyan az íze mint a kamillateának, tehát nem elviselhetetlen.

Én még szeretem is.

A kölykökkel is ezt itatom.

Jobbulást!

2009. márc. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

lándzsás utifu szirup

landzsas utifuves, kamillas, harsos, stb cukorka


de a szirup a legjobb!


tradicionalis negrot ne szedj, max mézeset, mert a hagyomanyos negroban van valami, ami ellenjavalt terhesség alatt

2009. márc. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is ugyan így vagyok. Én gőzölni is szoktam kamillateával nekem az is bevált.És a dokim javasolta a sinupret cseppeket. Most már egész jól érzem magam. Ja meg rengeteg teát iszom. Kakukkfű, citromos stb.
2009. márc. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!