Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Úgy érzem mintha a babám...

Úgy érzem mintha a babám "sosem" aludna, szinte egész nap ébren van, rugdos, mocorog és éjszaka is meglehetősen aktív, ez a születése után is így lesz majd?

Figyelt kérdés

Én örülök neki, hogy szinte folyton érzem a babám mocorgását nappal, de annak már kicsit kevésbé, hogy éjszaka még hajnali egykor is meglehetősen aktív, sőt ha felkelek hajnalban mert épp pisilnem kell, érzem, hogy rugdos, tehát ébren van. :-) Édesanyám szerint a jövőben is ilyen kis éber baba lesz. A nappallal nem is lenne semmi bajom, de az éjszaka ... :-) Ha egész éjszaka talpon kell lennem akkor nem tudom a nappali kiképzést hogyan fogom bírni. Ti mit tapasztaltatok ezzel kapcsolatban? Akinek szintén ilyen mozgékony babája volt éjjel is pl.?

32 hetes kismama


2011. jún. 28. 08:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Az eddigi tapasztalatom az, hogy nem függ össze a pocakbeli viselkedés a későbbiekkel. Két gyerekből kettő teljesen passzív volt, végig alig mozgott várandósság alatt (NST-n emiatt folyamatos problémáink voltak mindig), és örökmozgó kis pocok mindkettő, este alig lehet lelőni őket. :))
2011. jún. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező velem is ez a helyzet!!!33 hetes vagyok és ez engem is érdekelne!!!
2011. jún. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha alszik álmában is mozog, kint is.

Éjszaka pedig több vér jut neki míg te pihensz ezért aktívabb..

Üdv: 2 kisfiú anyukája

2011. jún. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

33. hétben vagyok és ugyanez a helyzet. 25. héten voltunk 4D-n és ott azt mondta a szonográfus, hogy nagyon mélyen alszik a babám, de én közben éreztem a mocorgását, (igaz, hogy bökdöste a csaj), tehát akkor lehet, hogy álmukban is mocorognak elég rendesen.

Most olvastam, hogy a nap 95%-át töltik ilyenkor alvással, azon gondolkoztam én is, hogy kb ilyen arányban mocorog, de remélem, azért alszik is közben.

2011. jún. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia :)én is 33hetes babás vagyok,és ugyanez,pont tegnap mondtam a páromnak azt írják a szakkönyvek 90-95%-ban alszanak a babák ilyenkor,de ez az én kisfiamra nem igaz :)

Egyébként a kislányom is ilyen volt(2,5éves) szinte megállás nélkül mozgott,ha az egyik oldalamra fordultam nem tetszett neki ::) mikor megszületett és haza jöttünk,komolyan mondom szinte EGÉSZ nap aludt 3hónapos koráig,csak az evésre volt itthon,nagyon jó baba volt :) teljesen ellentéte annak amikor még a hasamba volt.Persze mára már egy örökmozgó,nincs 1 perc nyugta :)

üdv

2011. jún. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
**nem "itthon" hanem ébren :)
2011. jún. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, megnyugodtam! :-) Első baba, tehát nem sok tapasztalatom van ezen a téren, bevallom őszintén nem gondoltam, hogy alvás közben is ilyen aktívan mocorognak. :-)
2011. jún. 28. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!