Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes terhességemnél (első)...

8 hetes terhességemnél (első) javasolta az orvosom, hogy menjek el máricskézni ultrahangra. Ilyenkor már javasolt a "kispapával" menni, fogunk is látni valamit?

Figyelt kérdés
A párom mindenben részt szeretne venni és én is szeretnék mindent megosztani vele.
2008. febr. 25. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A 8. héten még valószínűleg hüvelyi UH-t csinálnak, és csak néhány pontocska jelzi, hogy ott a baba (legalábbis nem szakértő szemnek). Én erre a vizsgálatra még egyedül mentem, de a következőn a 13. hetin már sokkal többet látni, oda már érdemes együtt menni.

20 hetes kismami

2008. febr. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom csak 12. hetesen csinálnak hüvelyi uh-t, de van akinek akkor is sima uh-t csináltak. Először 6 hetesen voltam én is, akkor még csak a petezsákot lehetett látni, 8 hetesen pedig már láttam a kis embriót, CRL (ülőmagasság):16mm volt nekem.

Persze ha akar menni miért ne mehetne veled a vizsgálatra!?

Sok sikert!

18 hetes kismami

2008. febr. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Persze, hogy mehet, semmi akadálya. Ez nagoyn jó, hogy ő is részt akar venni mindenben!!

8 hetesen még nem nagy az embrió, de akkor is élmény, hogy láthatjtok, valóban van ott ben t valami.-)

Nekem is bent volt a párom, a 12.hétig hüvelyit csináltak, de akkor és utána már hasit.

2008. febr. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekünk 6 hetes 5 naposan volt az első UH és már szívhangot láttunk, meg mindent, csak piciben.Ekkor még kicsike.

Nekem amúgy az elejétől volt fogadott orvosom, de sosem csinált hüvelyi UH-t. Mondjuk ezt ahogy olvastam másnál is orvosa válogatja. Sok sikert :-)

"6 hetes kismama

2008. febr. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
bocsi, 26 hetes kismama :-)
2008. febr. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!