Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha vastag nyaki redőt mértek,...

Ha vastag nyaki redőt mértek, és utána kiderült, hogy nagy a baj, és a terhességet megszakították, utána az új terhesség egészséges volt?

Figyelt kérdés
Nagyon várom a válaszokat,akár veled,akár ismerősöddel történt,hogy mi volt a baj,mikor szakították meg,mikor lett újra terhesség,és ott minden rendben volt-e,esetleg szükség volt kiegészítő vizsgálatokra,vagy mint egy normál terhességnél zajlott-e minden?Köszönöm előre is a válaszokat.
2011. nov. 9. 08:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőmnek más problémája volt, el kellett vetetni, fél évet kellett várniuk, utána gyönyörű, egészséges kisbabájuk lett.
2011. nov. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
:)Köszi.
2011. nov. 9. 10:04
 3/10 anonim ***** válasza:
2011. nov. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Sajnos egy távolabbi ismerősömnél is ez volt- vastagabb nyaki redő, és gyanus vérvétel eredmény- de még mondták a dokik nekik, hogy még nem biztos, hogy baj van. Pesten voltak genetikusnál, még ő is biztatta őket- bár az ottani négyes teszt sem hozott jó eredményt. Magzatvízvétel végül igazolta, hogy baj van- 20hetesen meg kellett szülnie a babát. :(

Ez még csak 3hónapja történt, 6hó után kezdhetnek újra nekiállni a babaprojektnek. Genetikus szerint nem öröklődő betegségről van szó- simán lehet egészséges gyerekük.

2011. nov. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,a linket láttam,de a kérdező sajnos most tart ott,ahol én már jártam,nekem meg lett szakítva a terhességem:(Igazából az érdekelne,hogy merjek-e újra babát vállalni,tehát sikerélmények érdekelnének,hogy aki átesett ilyen borzalmakon,később lett-e egészséges gyermeke,és minden úgy ment,mintha előtte nem lett volna baj,vagy kiegészítő vizsgálatokat is végeztek.
2011. nov. 9. 15:07
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szülésznő vagyok,sokszor találkoztam a munkám során olyan anyukákkal akiknek egy ilyen rendellenesség után egészséges babájuk született,akikkel én találkoztam (sokan voltak sajnos)senkinél sem ismétlődött meg a baj!
2011. nov. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jajj de jó!Köszönöm szépen a válaszod!
2011. nov. 12. 15:05
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Januárban embrióelhalás miatt megszakították a terhességemet (10 hetes).

Nekem azt tanácsolta az orvosom,hogy ne várjunk ha készen leszek egy újabb terhességre akkor megfogan a baba.

Így is lett 2 ciklusom volt utána már nem jött meg :)

Egészséges kisfiút várok!!

31 hetes kismama

2011. nov. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm,és nagyon gratulálok!!!!
2011. nov. 12. 19:11
 10/10 anonim ***** válasza:

szia kérdező.


tudom már régi a kérdés, de nálatok mekkora volt a vastag nyakiredő, és miért kellett megszakítani a terhességet?


azóta született kisbabád?

2013. szept. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!