Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg igaz, hogy az, hogy...

Tényleg igaz, hogy az, hogy dawn-kóros a baba sok esetben nem derül ki a terhesség alatt a vizsgálatok ellenére sem?

Figyelt kérdés

a dawn kórosok egyesületének elnöke mondta tv-ben.

van itt olyan anyuka, aki úgy járt, hogy azt hitte, egészséges a baba, és szülés után derült ki , hogy nem?


2009. márc. 26. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem meg ki lehet szűrni. Mert míg fennáll a lehetősége, addig vizsgálódnak, míg teljesen be nem bizonyosodik, vagy ki nem zárható. Hidd el!!!!!!!!!
2009. márc. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Valamelyik nap valamelyik válaszra pont 1 ilyen anyuka válaszolt. Valóban igaz,de azért sokmindent ki is lehet szürni. De azért nagyon aggasztó...
2009. márc. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

100% -osan nem lehet kiszürni, ez teny. Ezert nekünk anyukaknak, kismamaknak, abban a 80-90 %-ban kell biznunk, ami alapjan nem down koros a babank.

Egy korabbi forumon mar en is olvastam sajnos nagyon megrazo elmeseleseket, amikor a születes utan derült ki... De kerdem en : Ha egy teljesen egeszseges babat hozol a vilagra, utana valami varatlan, felfoghatatlan vagy akar ertelmetlen dolog miatt karosodik, (ne adj Isten!) akkor mi a különbseg ? Persze van. De akkor eldobnad a gyermekedet?

Tudod az, hogy mi van "megirva"... azt mi nem tudhatjuk. Es hogy mi miert következik be az eletünkbe, az pedig vegkep nem a veletlen müve. Ez az en hit vilagom, kerem azokat akik nem igy velekednek, hogy ne pontozzanak le, en sem tennem forditott esetben. Köszönöm.

2009. márc. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen nekem a barátnőmnek Dawn kóros a baba és a terhesség alatt nem volt semmi rossz eredménye ami a betegségre utalt volna.Szülés után tudta meg a rossz hírt.
2009. márc. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hat,nem tudom,an kismama annyi vizsgalaton vesz reszt a terhessege alatt.Valami kell hogy ne stimmeljen ahhoz hogy down koros baba szulessen ne adj isten.En a 12.heten kombinalt teszten voltam.1:65000-hez hogy down-os a babam.Masik orvos a 12.heten nezte a tarko redot,rendben volt,es az orrcsontja is edes kis pisze volt.Aztan 2 helyen voltam genetikain,a sajat orvosomnal,es ahol a kombinaltat csinaltattam,az istenhegyi gendiagnosztikan.Mindent rendben talaltak.A 4D-t is az istenhegyin neztek,edes baba formaja volt mar 29 hetesen.Ugyhogy minden oke,bar ezek a vizsgalatok nem voltak olcsok,de megnyugtattak.A vegeredmenyrol kb.1 het mulva tudok beszamoli!

En azt tudom mondani,tobb szem tobbet lat,es megeri a penzt ra!Nem csak a down zarjak ki,hanem mas betegsegeket is.Ugy tudom a down-os babaknak a szivukkel is komoly problemak szoktak lenni mar magzati korban,de a bolgarkerek utcaban(Czeizel E.)csinalnak magzati szivultrahangot.(is)

Boldog babavarast,es gyonyoru egeszseges babat kivanok!

2009. márc. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sajnos előfordul. :( az egyik ismerősömnek is csak a szülés után derült ki, pedig az utolsó időben naponta jártak magzatvíz vételre és akkor sem derült ki.


25 hetes

2009. márc. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!