Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A barátommal védekeztünk....

A barátommal védekeztünk. (pharmatex tablettával) És késik a menstruációm. Csináltam tesztet ami azt jelezte hogy nem vagyok terhes. De már 6 napja késik. Barátnőmnél is ez volt hogy azt mutatta hogy nem terhes, de mégis terhes volt. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2011. jún. 29. 13:26
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
25 napos a ciklus. utolsó meg május 22-26
2011. júl. 4. 21:53
 12/17 anonim ***** válasza:
Akkor már ki kellene mutatni a tesztnek bőven. Menj el dokihoz, itt szerintem valami más áll a háttérben.
2011. júl. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat és a tanácsokat:)
2011. júl. 5. 10:03
 14/17 anonim ***** válasza:

Számomra a pharmatex már ott elveszti a hitelességét, hogy a weboldalon ez áll a gyik-ben:

Mennyire hatékony ez a fajta fogamzásgátlás?


Napjainkban egyre szélesebb körben elterjedt a lokális vagy helyileg alkalmazható fogamzásgátló módszer, melynek lényege, hogy a fogamzásgátló készítmény a hüvelybe juttatva fejti ki hatását. Hatóanyaga spermicid (spermaölő) hatású, az ondóval való érintkezéskor megbénítja a spermiumok mozgását, majd széthasítja azokat. Ezeknek a helyi fogamzásgátló szereknek a sajátossága, hogy a közösülés előtt kell alkalmazni őket.


Ez konkrétan egy kitérő válasz, talán nem merik leírni az igazat?

Ja és egy szívecske a kurzor, ez is elég gáz..:D

2011. júl. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi ebben kitérő, kedves utolsó, ha tanultál volna kicsit behatóbban ezekről a sejtekről, tudnád, hogy vannak anyagok, amikkel ha érintkeznek, megfőnek. Na, ezek a spermicid anyagok pont ilyen. Ergo, ha jól használnod, halott sperma lesz benned. Amiből nem lesz gyerek.
2011. júl. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
21:06: Kedves utolsó, orvosira járok, szóval köszönöm az aggodalmat, de tanultam :) És nem a módszerrel van a problémám, hanem hogy a gyógyszer hatását írja le a válasz, nem pedig a hatékonyságát, amit általában a Pearl-index értékkel szoktak megadni. Szóval lehet, hogy ha kicsit behatóbban tanultál volna a szövegértésről, akkor most nem égnél ekkorát:)
2011. júl. 9. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
a tablettánál is és a guminal is rairjak h nem 1oo %, szal hagyjuk már ezt h lesz.rozzuk a pharmatexet.. ez egy ngyon jo modszer, honapok ota bevalt nalunk :)
2011. nov. 10. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!