Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szintelen, szagtalan, kocsonyá...

Szintelen, szagtalan, kocsonyás nyák? Mitől lehet 34+4 napos vagyok?

Figyelt kérdés
2011. jún. 29. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen mennyisegu volt?

Lehet nyakdugo, az nagyobb mennyiseg, ha egyszerre jon ki, de johet aprankent is.

Ez annyit jelent, hogy valoszinuleg elkezdett nyilni a mehszaj. De ez sem 100%.

Lehet megkocsonyasodott folyas is, ha kisebb a mennyiseg. Ilyenkor bovebb a folyas es elofordulhat, hogy ejszaka alvas kozben bent megreked, reggel ilyen formaban tavozik.

de ha voltal esetleg egyutt a ferjeddel, akkor siman lehet az o ondoja is keveredve a te folyasoddal.

2011. jún. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tojásfehérjés volt, vagy kocsonyás?
2011. jún. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
tojásfehérjés inkább,kiváltó oka nem volt ...de már ez a 3. napja a védőnő aztmondta szerinte is atól van hogy nyíilik a méhszáj.
2011. jún. 30. 12:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha mész majd orvoshoz biztosan megnéz, és ő meg tudja mondani, de szerintem a tojásfehérjés, és ráadásul színe sincsen, akkor az simán egy erősebb folyás. Nem kell hozzá kiváltó ok, elég annyi, hogy babát vársz :) Nekem is mindig változott a terhesség alatt a mennyisége és volt, hogy nagyon sok volt. A nyákdugó meg inkább ilyen zselés-kocsonyás akármi ami egyben van, és előfordulhat nagyobb darabban is, meg kisebbekben is, de a lényeg az állaga!
2011. jún. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!