Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megnéznétek az uh képemet? Ti...

Megnéznétek az uh képemet? Ti mit láttok rajta? (5 hetes)

Figyelt kérdés

[link]


negatívban


[link]


2011. jún. 30. 11:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez itt a petezsák, ahogy lennie kell. Ebben van a baba kezdetleges lénye, ami még olyan pici, hogy nem látni. Legközelebb már fogod :) Nekem is ilyen volt az első. Olyan hamar meg tud nőni, majd meglátod :)

21 hetes km.

2011. jún. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
34%
De miért kell negatívban nézni? Ez nem teszt!:))
2011. jún. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Egy kis petezsákot látok. Én 4 hetes 4 naposan voltam először dokinál, és én is ilyen felvételt kaptam.

Hamarosan már egy kis mütyürke is látható lesz benne!

2011. jún. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Kedves második,teljesen jogos a kérdésed, leírom az egész sztorit.

Ez a kép 5+2-nél készült, 11mm-es a petezsák és azt mondta a doki, mintha már látna benne valamit. Szerintem van benne egy szikhólyag, de csak halványan látszik, ezért a negatív.

Tegnap 6+0 hetesen megint voltam uh-n egy másik dokinál (uh gép ugyanaz), aki 14 mm-es szikhólyagot mért, de üresnek látta. Képet nem adott, a monitort sem fordította felém, és nagyon gyorsan lezavarta a vizsgálatot.

Ezért érdekelne ti láttok-e valamit a petezsákban, a petezsákot én is tutira látom, az nem kérdés.

Nagyon félek, mert januárban üres petezsák miatt volt egy misssed ab-om.

2011. jún. 30. 11:50
 5/17 anonim ***** válasza:
51%
A másik kérdéseden azt írtad, hogy hétfőn mész a dokidhoz. Ő majd megmondja mi van, teljesen minegy hogy mi itt látunk-e szikhólyagot vagy nem. Legyél türelmesebb, hétfőn el fog dőlni.
2011. jún. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Oké, csak azt hittem ez az oldal azért van, hogy kérdéseket tegyünk fel, különben mire válaszolnál?

Sejtem hogy nem itt fogok bizonyosságot kapni, de gondoltam hátha mások tapasztalati, véleménye segít a várakozás alatt. Addig sem agyalok más hülyeségeken.

2011. jún. 30. 12:00
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

én a második babámmal 5+6hetesen voltam, és csak egy fekete foltocska volt ő is, ahogy a te képed. :) A doki mondta, hogy petezsák van, és van benne szikhólyag ő látja. Én persze a feketeségen kívül semmit sem láttam. :)

9hetesen újra kellett mennem- akkor már kis babszemecske volt, kivehető volt a feje, kar-lábkezdeményei. 12+5hetesen pedig igazi kisfickó volt már hosszú karokkal, lábbakkal, szép kis fejecskével.


Most a harmadik babámat várom, ma vagyok 7+1hetes, és két napja voltam UH-n először 6+6hetesen. Petezsák volt és valami szürkés foltocska volt benne- de szívhang már volt. :)

Szóval semmi kivehető számomra nem volt a uh képen- de a doki azt mondta, hogy pont úgy néz ki a "baba" ahogy ilyenkor ki kell néznie.

9hetesen szeretné őt újra látni. :)

Boldog babavárást kivánok neked!

2011. jún. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

:-) nekem sem látszott benne semmi az első terhességnél, a hat hetes uh-n. a dokim nekem is azt mondta, hogy még mindig ne legyek biztos benne, mert lehet, hogy üres, majd a vérvétel után, a hcg igazol és a következő uh.

drukk!

2011. jún. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy megkérdezheted, hisz ezért van ez az oldal. És ahogy jöttek is válaszok, hogy másnak is ilyen volt. Én ilyen kis korában még nem láttam a picilányom, én már csak akkor, amikor dobogott a kicsi szíve. Tehát ilyen kis korról nincs tapasztalatom, én amit látok a képen, hogy a szikhólyagban van egy pötty. Lehet, hogy az a baba. Próbálj megnyugodni hétfőig! Megy a drukk!
2011. jún. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Bocsánat, elgépeltem: a petezsákban van egy pötty!
2011. jún. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!