Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek van már egy gyerkőce,...

Akinek van már egy gyerkőce, hogy oldja meg az orvoshoz menést és a vizsgálatokat?

Figyelt kérdés

Gondolok itt azokra, akik nem tudják addigra senkire bízni a gyereket, és magával kell vinnie mindig.

Nagyon félek tőle, mert az én másfél éves gyerkőcöm egy pillanatig nem ül el a fenekén, hiszti korszakát éli, és sorolhatnám...


2011. jún. 30. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Én vittem magammal szinte mindig (kb 90%-ban). 14 hós volt, mikor terhes lettem.

De mindig tudta a dolgát, hogy most kórházban vagyunk, vérvételen vagyunk, és most ne fussunk el. Aranyos volt. A ctg-ket is végigülte velem, bár akkor már 21-22 hós volt.

2011. jún. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is mindenhova viszem a kisfiamat, nem tudom kire hagyni. 2 éves lesz a jövő héten, 25 hetes terhes múltam. Visszük a babakocsit, ha bemegyünk vérvételre, addig abban csücsül, szemlélődik. A várakozás idejére pedig mindig viszünk könyveket, 1-2 játékot, rágcsálni valót, inni valót, hogy elüssük az időt. Persze így is volt 1-2 hiszti, hogy menni akar onnan. Olyankor megpróbálom lekötni, elterelni a figyelmét. Megoldható minden, csak türelem kell hozzá.

Persze a nőgyógyászati vizsgálatra, mikor hüvelyi vizsgálat is van, akkor nem viszem magammal, akkor úgy szervezem, hogy délutánra kérek időpontot, mikor apa, vagy anyós már nem dolgozik, tudnak rá vigyázni 1 órácskára. Ha neked még délután sincs senki ezekre a vizsgálatokra, akkor kérj meg barátnőt, szomszédot, bébiszittert.

2011. jún. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nekem szerencsém van, mert nálunk apa maga ossza be az idejét, így könnyű. mikor megyek vigyáz a fiúnkra (2,5 éves)

nem is tudnám vinni, mert egy örökmozgó, szaladgálós, egy percre nem ülne le. ha nem lenne apa, akkor valakit kerítenék. nagyszülői segítségünk nincs.

UH-ra, mikor a dokimhoz megyek jönnek, mert ott nem kell várni, és elnézelődik.:)

2011. jún. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sajnos nem tudom kire bízni, nagyszülők se, és ismerősök sincsenek kb 60 km-es körzeten belül :(

Max bébiszitter jöhet szóba, de eddig nem volt rá szükség, nem tudom, hogy a babám el lenne-e vele.Eddig még sosem vigyázott rá senki rajtunk kívül.

2011. jún. 30. 16:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem könnyű már 8 éves a lányom és amikor jöhet (nincs suli)akkor jön velem. Uh-ra bejöhetett a vizsgálatkor pedig megvárt.
2011. jún. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
testületileg vonultunk Apával meg a másfél éves fiunkkal. Nálunk is a párom egymaga osztja be az idejét, általában jön velem.
2011. jún. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hát van mikor az apja tud rá vigyázni, de bizony volt már h vérvételre velem jött, legutóbb ultrahangra is. mondjuk ő már nagyobbacska, 2,5 éves, és már nem kifejezett hisztis. ha a tied az, akkor én azt javaslom, hogy amíg nem kell nyugton lennie, addig hadd jöjjön menjen, amíg meg igen ,akkor zsupsz bele a babakocsiba,vigyél neki nagyon kedvenc játékot, rágcsát. máshogy nem tudom elképzelni.
2011. júl. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!