Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Még csak 5hetes vagyok de...

Edus83 kérdése:

Még csak 5hetes vagyok de nagyon kívánok néha egy két korty sört árthatok vele babunak? Soha nem szoktam egyébként inni most nem is értem mi van velem.

Figyelt kérdés
2009. márc. 27. 10:36
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Én is így voltam és alkoholmentes sört ittam!az biztos nem árt!
2009. márc. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Én is inkább az alkoholmentest javasolnám.
2009. márc. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
Egészségetekre! Ilyen mennyiségben még "rendes" sör sem árt. A barátnőm görcsök enyhítésére orvosi javaslatra konyakozott időnként. Fontos persze a mértékletesség, de az alkalmanként elfogyasztott kis mennyiségű alkoholnak nincs kimutatható káros hatása.
2009. márc. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
egy-két kortytól nem lesz bajod, én is szoktam néha az apáéból inni. Sött, a multkor vendégségbe voltunk a védönömnél, és borral kínált, szerinte az csak jót tesz még a vérképnek is.
2009. márc. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek.
2009. márc. 27. 11:25
 6/6 anonim ***** válasza:
mikor én kérdeztem, hogy ihatok-e pici bort, a dokim a ribizlibort ajánlotta. Persze mértékkel, de állítólag az sokkal jobbat tesz, mint a rendes vörösbor
2009. márc. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!