Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek az Uzsoki...

Mi a véleményetek az Uzsoki nőgyógyászatáról, szülészetéről?

Figyelt kérdés
Jó és rossz tapasztalatok egyaránt érdekelnek a kórházról, ellátásról, orvosokról..stb.
2009. márc. 27. 11:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem semmi jó tapasztalatom ,nincs...talán 2 nővér volt aki rendes ott...

a többi halál b....ó vagy egy szőke p...a kinek mindig a fülén lóg a teloja még a vajudóban is..hát a doki??akkor ha van fogadott dokid akkor normálisan bánnak veled ha nincs embeszámba se vesznek...nekem nem volt...ás először bementem 37hetes 5 perces fájásokkal visszatartották 10 napig h még korai rá 2 napra bementem...délután 2 óta 2 percesek voltak..este 7ig..aztán 1 -1.5 percesek lettek..és 8kor ugy döntöttünk bemegyünk mert nem akart szünni csak erősebbek lettek...bementem ...fogadtatás..hát maga mit keres itt??erre mondtam mi a szitu megvizsgáltak és mondták h ezek jóslok...és kinthagytak a folyoson h maradjak ott....utána kb 10kor beadtak vmi nyugtató injekciót hj aludjak de persze ők ezelőtt barátotköztöt néztek és a doki is...na és beadták a szurit persze h nem tudtam aludniu 1 perces fájások között....és éjjel 1kor kimentem szolni h még mindig fáj és lázas is lettem a szuri után egyből...és annyit ,mondott a doki h jó menjen vissza most nem ér rá..persze tv-zett....visszamentem fél óra mulva jött 1 ápoló és megmérte a lázam 38.5 volt..ekkor oda hivta a dokit megvizsgált még mindig azt mondta h jósló..de feltett nst-re....erre nem találtáka pici szivhangját..baromira belassult...kb 1 perc alatt ha ver 3at akkor sokat mondok azonnal császár...ja és mondtam h hivják a férjem itt lakik 10 percre ...persze nem hivták fel..engem elaltattak..és reggel 6kor keltem akkor a reggeles nővér hozta be a telomat h hivjam a férjem mert az éjszakások nem hivták...hál istennek a picinek semmi baja....

2009. márc. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Erre nem is számítottam. Őrület, hogy ilyen még megeshet a mai világban. Nem találok szavakat!!!
2009. márc. 27. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!