Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ha 12 hetes kismamaké...

Normális ha 12 hetes kismamaként még nem látszik a pocakom?

Figyelt kérdés
Vékony testalkatú vagyok és mégsem. Már mindenki azt kérdezgeti, hogy nincs-e még hasam!
2011. jún. 30. 19:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
igen ez normális dolog valakinek később valakinek hamarabb látszik pl nekem kb 18. héttöl
2011. jún. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én is vékony voltam, és a 23. héttől nőtt a pocim, addig nem. Úgyhogy türelem mond meg a kérdezősködőknek. :)

Amúgy ez így van jól, az elején még nem kell nagy pocak, hidd a végén majd úgyis lesz mit cipelned. Én utána már gurultam mint egy kis gömböc sajt. :)

2011. jún. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Tudom, hogy lesz még idő mikor azt kívánom bárcsak kicsi pocakom lenne, de azért várom már, hogy látszódjon, szeretném érezni, hogy itt van velem:)
2011. jún. 30. 19:51
 4/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is csak a 20-21. héttől látszódott. De idegenek csak 24. héttől látták.
2011. jún. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Persze, hogy normális. Van akinek annyira hátul tehát a csípőcsont vonalába fekszik a baba, hogy csak a 3. trimeszterben kezd el látszani. A most 2 éves lányommal 12 hetesen kezdett nőni a hasam, most 11 hetes terhes vagyok (normál testalkatú) 6 hetesen már kényelmetlenek voltak a nadrágok 9 hetesen itt a GYK-n a feltett képek alapján volt aki 24 hetesre tippelte (már most kényelmetlenül alszom a hasam miatt). Én szívesen lettem volna később pocis mert így mindenki már tudta a 12. hét előtt, meg is állítottak és meg is kérdezték, hogy jön e a második?! Szerintem ne aggódj van olyan akinek 1 hét alatt hirtelen kikerekedik a hasa. A kérdezgetők meg legyenek türelemmel. Nagyon boldog babavárást kívánok!
2011. jún. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Persze,hogy normális.Gondolj csak bele,hogy mekkora a törpéd.Akinek ilyenkor már látszik a pocak,az igazán csak fel van puffadva(mint én anno).
2011. jún. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Teljesen normális.

Nekem két terhességem volt, mindkettőnél csak 22-23. héttől kezdett látszani, akkor is alig. Mondjuk nekem kicsi maradt, engem félidősnek néztek, mikor szülni mentem.

(Pedig szép, nagy, formás pocakkal szerettem volna büszkélkedni. Ehelyett alig lehetett látni rajtam, hogy babát várok)

2011. jún. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Igen, ez normalis.

12 hetesen a mehed epp eleri kb a szemeremcsontod tetejet! Igen, annyira kicsi meg. A belso szerveket is alig-alig tolta meg feljebb. Ilyenkor inkabb csak a puffadastol van pocak a nap masodik feleben, mert a belmukodes gyengebb. Illetve ha nem valami eros a hasizmod (pl mar voltal korabban varandos es nem allt vissza a regi allapot), akkor is latszodhat mar valamennyire.

Egyebkent nekem elso gyerekkel 25 hetesen, masodikkal 23 hetesen lett pocakom korulbelul.

2011. júl. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is úgy mentem szülni, hogy kérdezték minek vagyok itt :D Olyan kicsi a hasam.57 kilósan szültem a baba meg 3600g volt. Szóval alkati kérdés.
2011. júl. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem sem látszott még a 12. héten. Ekkor elvetéltem, de még nem tudta senki, hogy terhes vagyok, csak a párom, meg a szüleink. Így legalább nem voltak sajnálkozó szomszédok/munkatársak/távolabbi rokonok. Csak púp lett volna a hátamra, ha úton útfélen megállítanak, hogy hova lett a pocak...
2011. júl. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!