Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális az ha csak délután...

Normális az ha csak délután és főleg nyugalmi helyzetben érzem rugdosni a babámat?

Figyelt kérdés
30 hetes kismama vagyok, és azt mondják ilyenkor már olyan nagy, hogy napközbe is kellene éreznem hogy rugdos, de nekem délelőtt általában csak max. csuklik, délután ha hazamegyek és lefekszem, akkor szokott belelendülni, rugdosni stb. meg reggel amikor felébrednek. Baj ha napközben ilyen nyugis? Más is van így?
2009. márc. 27. 12:04
 1/6 anonim ***** válasza:

szerintem normális,biztosan későn kelő :-)

nekem is addig nyugton volt,míg dolgoztam,bezzeg mikor én szerettem volna pihenni,beindult.

2009. márc. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ebben a terhességi korban természetes,hogy a baba ciklikusan hol ébren van,hol alszik.Úgy látszik ő délelőtt szeret szundizni.A lényeg az,hogy mozogjon,az mindegy,hogy ezt mikor teszi.
2009. márc. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szia! az én babóm is ilyen, reggel mig ágyban vagyok akkor rugdos , egész nap sinte semmi, majd este beindul. nyugi, a lényeg hogy érezd hogy mozog. 34hetes
2009. márc. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A mi Vincénk is ilyen.Pihenni nem hagy, de délelőttönként amikor házimunkázom, akkor békésen szunyál.

35+2 hetes

2009. márc. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, most bezzeg egész nap rugdos:)) mintha tudná hogy meg kell nyugtatni a parázós anyukáját!:) Boldog Babavárást mindenkinek!
2009. márc. 27. 13:14
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! Először is a babáknál igen jellemző, hogy míg te mozgásban vagy, addig ő pihen. Tudod, addig alszik, míg ringatod a seggét! :) Aztán ha te térsz nyugovóra, akkor persze ő beindul. Én itthon vagyok táppénzen már rég óta, az én kisfiam egész nap élénk, bár az esti órákat szereti a legjobban, akkor adja csak igazán a műsort! :)

Szóval tényleg nem kell aggódj! A lényeg, hogy minden nap jelzi neked, hogy jól van! :) Minden jót!

30 hetes kismami

2009. márc. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!