Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Delutan megmertem a cukorertek...

Delutan megmertem a cukorertekemet es 6.6 volt ez sok? 13 hetes kismami vagyok es ma ettem 3 szendvicset

Figyelt kérdés
2011. szept. 18. 22:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia, szerintem ez nem sok, attól is nagyban függ ám, hogy ezt mikor mérted. Étkezés előtt, vagy étkezés után, az sem mindegy, hogy mennyi idő telt el...

Én I-es típusú cukorbeteg vagyok, inzulinnal és állandó méréssel csináltam végig a terhességem, egy őrület volt, de megérte, mert 1 éves múlt a csodálatos, gyönyörű kislányom.

2011. szept. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Reggel mérd éhgyomorra.Ez így nem jelent semmit.

Mivel ettél és ittál,természetes,hogy magasabb.

2011. szept. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Evés után teljesen normális érték, éhgyomorra nem. Evés után 1-1,5 órával 7-7,5-ig jó (max), evés után 2 órával vissza kell mennie a normál szintre.

Nagyban függ a szénhidrátbeviteltől is az érték. (pl cukros üdítő, csoki után hirtelen szalad fel, majd utána le)

2011. szept. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

ohh nagyon nagyon koszonom a valaszokat megnyugodtam:) mert erzem hogy ehes vagyok mar es nem mertem enni :S

hat a meres ugy du. fel 5 tajekan volt es elotte nem tudom pontosan sajnos mennyi ido telt el de ettem huslevest akkor egymas utan 2 szendvicset ittam,cukros uditot is (gyombert) akkor ezek mind elott meg egy szendvics,reggel dios suti

2011. szept. 19. 00:22
 5/8 A kérdező kommentje:

ohh most olvasom azt irtam 2 szendvicset ittam:))

na 2 szendvicset ettem, meg ittam gyombert

2011. szept. 19. 00:24
 6/8 anonim ***** válasza:
Teljesen normális 2 szenya és üdítő után. Ha aggódsz, akkor reggeli után 1 órával mérd meg. Nyugi...!
2011. szept. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
megmertem ehgyomorra felkeles utan egy oraval kb 4.8 volt
2011. szept. 20. 19:35
 8/8 anonim ***** válasza:
Az éhgyomri nem számít. Reggeli után mérd meg 1-1,5 órával.
2011. szept. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!