Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha megfordul a baba, erőteljes...

Ha megfordul a baba, erőteljesebben lehet érezni, hogy feszül a has?

Figyelt kérdés
18 hetes kismama vagyok. Két hete már éreztem kis rebbenéseket a pocimban (szerintem ő volt). De most néha olyan, mindha feszítené a hasamat. Amikor háton fekszem (hogy simogatással kitapogathassam "merre jár"), van olyan, hogy lent érzem jobban (mint egy kis labda), van hogy a köldökömnél. Ti hogyan éreztétek 18 hetesen?
2008. febr. 25. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Ilyenkor még inkább alul van, még nem éri el a köldök vonalát a méh.-) Nekem is 18 hetesen bizonyosodott be, hogy amit hetek óta érezgetek, az a kislányom:)

Óvatosan nyomkodd, de persze én is kiváncsi voltam rá, hogy hol van. Most 25 hetes vagyok, és tegnap én is ki tudtam tapizni, hol a feje, meg aháta, hogy a lába hol van ,az egyértelmű:-)

2008. febr. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nEKEM IS OLYAN ÉRZÉS, AMIKOR FOROG,MINTHA FESZÜLNE A HASAM, DE NEM KELLEMETLEN ,CSAK FURA,MA MÁR TUDOM, Ő FOROG.VAN AMIKOR A HÓLYAGOMNÁL ÉRZEM FURÁN,AZT HITTEM FELFÁZTAM,DE NEM, A LEÁNYZÓ BŰVÉSZKEDETT OTT VALAMIT:-)bIZTOS ŐT ÉRZED:-)UGYE MILYEN JÓ?

18 hetes kismama

2008. febr. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen jó érzés. :-) Köszönöm a válaszokat. Gratula a babához
2008. febr. 26. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!