Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek volt a hasán jócskán...

Akinek volt a hasán jócskán felesleg a terhessége előtt is, annak az első baba először mikor látszódott meg?

Figyelt kérdés

Lehet rám követ vetni, hogy miért vagyok túlsúlyos, miért vállalok így gyereket, stb. , de itt most nem erre lennék kíváncsi.

Inkább teltebb, ducibb kismamák válaszait várom, hogy közeli ismerősök, majd a távolabbi ismerősök, kollégák mikor látták rajtuk, hogy babát várnak?


2011. júl. 1. 13:16
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Ahogy kerekedett a hasatok, úgy a felesleg is tűnt el róla, és feszült ki a hasatok?

Bocsi, ha hülye a kérdés, de még nem voltam terhes :)

2011. júl. 1. 14:30
 12/22 anonim ***** válasza:

13:57 vagyok. Ez is biztos adottság kérdése, de szerintem olyan feszes nem lesz a pocid sose, mint a soványaknak. Legalábbis nekem nem lett, hiába kerekedik. Bár még fog nőni bőven. Egyébként hány hetes vagy?

27h km

2011. júl. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Én 20 hetesen jelentettem be a munkahelyemen, de addig SENKI nem vette észre. 90 kiló voltam, amikor teherbe estem, 20 hetesen meg kb. 95. Vszeg azért nem is vették észre, mert nagyok a melleim, és a hasam még így is kisebb volt (holott volt és van is rajta háj most is). 6 hónapos baba anyukája
2011. júl. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Én a 174cm-hez 81 kilóval kezdtem a terhességet (mondjuk aztán gyorsan fogytam pár hét alatt 6 kilót) és mindig is volt hasam. Nekem mégis már nagyon korán volt pocim, még a 12. hét előtt. Igazából ez akkor még csak a felfújódás volt, de ez ugye mindegy, mert mások nem tudták és egyből babára gondoltak.

És igen, most a 20. héten már látványos a pocim, és én is abból veszem észre a növekedését, hogy egyre jobban kifeszül, ahol eddig kis hurkák voltak, már ott is egyenes.

Egyébként azt mondják, akinek van a hasán felesleg az később érzni meg a baba mocorgását. Nos, én ezt is megcáfoltam, mert már a 12. hét környékén érzetem kis "csiklandozásokat" és az bizony már ő volt! :) Amúgy első baba.

2011. júl. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Nekem ahogy kerekedett úgy nyúlt a bőr mindenhol,még az úszógumim is eltűnt,jó volt.

Most hogy megszültem ismét van hasam és úszógumim :( sajnos.

Jobb volt terhesen.

2011. júl. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom mindenkinek a valaszokat! Alig varom hogy az en uszogumim is kisimuljon :)

Jo babazast mindenkinek!

2011. júl. 2. 12:32
 17/22 anonim ***** válasza:
3%
bálna vagy!
2011. júl. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Látom ide, is idetaláltál, és csak ezt a két szót ismered, kicsit degenerált lehetsz, de ez már nem az én bajom :)

2011. júl. 7. 11:42
 19/22 anonim ***** válasza:
3%
nem kicsit nagyon... fogyjál le mert vizuális környezetszennyezést folytatsz.
2011. júl. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
mi van utolsó csak te lehetsz tökéletes????????
2015. nov. 25. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!