Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyibe kerül most egy 4D...

Mennyibe kerül most egy 4D babamozi Szegeden a Bérkert Klinikán Dr Sikovanyecz Jánosnál? És mit tartalmaz az ár?

Figyelt kérdés
Az interneten sehol sem találok erről friss infót, megkérdezni meg olyan cikinek tartom.
2011. júl. 1. 14:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Én két hete voltam nálla, akkor voltam 24 hetes. 16ezer forint volt, genetikai vizsgálatot csinált, átnézte teljesen hogy minden rendben van e. nkünk 64 képet csinált amit egy cdre ráirtak és egy dvd-t is kaptunk a vizsgálat teljes hosszáról.nyomtatott képet is kb 10 db-ot. Én nagyon meg vagyok vele elégedve.
2011. júl. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Húúú, nagyon szépen köszönöm. Féltem, hogy többe kerül, de ez az ár ennyi mindenért még szinte kevés is. 25 hetesen voltunk a Hepinetnél, kidobtunk az ablakon 12 000 Ft-ot, mert nem volt hajlandó megmozdulni a babánk. A 40 perces DVD-n semmi nézni való nincs, egy darab elmosott képet kaptunk a kezéről, amin az 5 ujja látható. Természetesen kifizettették velünk a komplett vizsgálatot. :( Nagyon csalódottak voltunk, nem is akart a férjem több mozira menni. Szerdára jelentkeztem be Sikovanyecz doktor úrhoz, 28 hetes leszek. Remélem aktívabb lesz a bébink, bár ott úgy tudom visszahívnak ha nem sikerül a felvétel.

Még egyszer nagyon köszi. Már nagyon várom. :)

27h km

2011. júl. 1. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!