Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amit adnak kupont amit 20...

Amit adnak kupont amit 20 hetes környékén kell beváltani a bababoltban mit tartalmaz? Mi van benne, meg a kórházban is adnak és abban mi van?

Figyelt kérdés
2011. jan. 21. 15:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

változó.

ált. egy rakat szórólap

játszócumi

avent tejtároló v. cumisüveg

pelenka minta

sudocream minta

kiskanál

nestlé minta


a kórházi még változóbb abban már változott ami régen volt már nem ugyanaz van ezért megtéveszteni nem akarlak.

2011. jan. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

és aki kérdezi Felicitas kupon amit a védőnő által kapott tájékoztató könyv hátulján van. ha kitöltitek beváltjátok a kórházban is kaptok csomagot


egyébként a kórházban lesz még egy csomag Bonita kft-től abban is van cumi meg lázmérő pelenka mosópor újság..

2011. jan. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a gyors választ,a második válaszolónak írnám,hogy igen a Felicitas kuponra gondoltam!Én még csak 11 hetes vagyok és csak érdeklődöm,de úgy látom vannak jó dolgok a csomagban!
2011. jan. 21. 15:18
 4/11 anonim ***** válasza:

mindkét választ én irtam a 2. at azért hogy megelőzzük a viszakérdezést.


tényleg jó! lesz még egy amit szülés után a baba 1 éves koráig lehet igényelni a www. felicitas.hu-n

és ne hagyd ki a rossmannos hipp kupont is ami a kórházi csomagban lesz egy lapka az egész sokan kidobták már az egy 4 részes doboz szett 1 éves korig étel és ital van benne meg előke és polóing -hipp-


használjatok ki minden kedvezményt a dm bababónuszt is+!! arra szül. any. kiv.-nattal kell jelentkezni a dm üzletekben

egy éves korig sok ilyen lesz utánna elfelejtenek benneteket a cégek!!


Jó egészséget Neked!

2011. jan. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én ma váltottam ki.

Van benne egy Anyák lapja, egy Baba magazin, szórólapok, egy 6 hótól használatos játszó cumi, egy Aventes tejtároló pohár, 4 tea, és egy paradontax fogkrém minta.

Boldog babó várást!

32 hkm

2011. jan. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én múlthéten váltottam ki.

Baba magazin

Anyák lapja

Mam cumi

Tommee cumi

Avent pohár

4-5 tea

Fürdősó minta

10 db-os popsitörlő

Fogkrém

és papírok

2011. jan. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Bocsi az offért:


Az utolsó két válaszoló egy hét eltéréssel váltotta ki, és mégis más a tartalom?


MÁr a 20. héttől ki lehet váltani? Azt hittem csak a legvégén. (az előzőnél is lecsúsztam róla :S )

2011. jan. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti két válaszolóhoz csatlakozom.Ma váltottam ki én is,és ugyanezek vannak benne nekünk is,csak én a teákat nem találom.... :S Szórólapokat nem néztem át,lehet azok között van,majd megnézem..

Amúgy az utolsó trimesztertől vehető át,az van a tájékoztatóban!

Minden jót.

33 h km

2011. jan. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nekem a védőnőm mondta,hogy a 20.héttől lehet kiváltani,de kiválthatod később is!Köszönöm a válaszokat!
2011. jan. 21. 18:21
 10/11 anonim ***** válasza:

Én voltam 17.17-es, én is meglepődtem, hogy nekem pl. 2 cumi volt benne.

Unokahúgom is kiváltotta (igaz, régebben egy kicsit és másik városba), de neki csak a mam volt benne. A többi nála is stimmelt.

2011. jan. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!