Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fájdalom érzése vagy görcs lenne?

Fájdalom érzése vagy görcs lenne?

Figyelt kérdés

38. hét végén vagyunk és elmúlt 3 órában azt érzem, hogy fáj az alhasam. Amolyan szúró fájdalom, de semmi mást nem érzek. Nincsenek fájások, csak egy tompa 'fájdalom'.

Olyan érzés, mintha pisilnem kéne már vagy 4-5 órája egyfolytában.


Ez mitől lehet???


2011. júl. 1. 19:33
 1/5 Kondor Judit ***** válasza:
Én erre azt mondom,hogy figyeld magadat mert bármikor megjöhet a baba mivel 38.hétben vagy:)Ha mégis nagyon fura akkor menj be a korházba és nézesd meg magadat.Sok sikert a szüléshez:)
2011. júl. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kondor Judit ***** válasza:
Szerintem már megvan a babád,és mi lett,hány kg,fájdalmas volt?
2011. júl. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szia!


07.15-én megszületett 52 cm és 3050g :]]


Sürgősségi császárt csináltak, úgyhogy nagyon választásom nem volt abból a szempontból, hogy várunk, amíg beindul vagy nem.

Így is 3 napot feküdtem bent előtte a kórházba és mindennap csak vártunk és vártunk. Végül péntek reggeli vizsgálatok alapján nem volt már idő, azonnal toltak a műtőbe.

Mit ne mondjak ... eléggé rémült voltak, császár alatt úgy remegtem, mint a kocsonya.

Hál' istennek egészséges és kiegyensúlyozott kis manó :))

2011. aug. 1. 04:23
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja! és kislány lett :)))
2011. aug. 1. 04:24
 5/5 Kondor Judit ***** válasza:
Gratula a babához:)Sok sikert hozzá és energiát:)
2011. aug. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!