Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szinte óránként kell pisiljek,...

Szinte óránként kell pisiljek, mit csináljak?

Figyelt kérdés
28 hetesek vagyunk, már szinte 1 óránként kell pisilni anyira nyom a manó. Éjjel ez nagyon zavaró, tegnap éjjel 6 szór keltem fel és voltam pisilni, és mindég csak egy pár csepp volt. Intim tornát is csinálok de semmi haszna. Már lassan pelenkázni fogom magam anyira fáradt vagyok az éjjeli felkelésektől. hasonló tapasztalat?
2011. júl. 2. 13:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Én 32 hetes vagyok és éjszaka két óránként járok pisilni, napközben meg fél óránként kb. :) Sajnos ezzel nem tudsz mit csinálni, ez ezzel jár! Ha egyszer érzed, hogy kell pisilni, kénytelen vagy elmenni. :)
2011. júl. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én 21 hetes vagyok, de már a 12. héttől ez megy, úgy fekszik a baba, hogy folyton elkap az érzés... Én azt vetettem be, hogy ha tudom, hogy közel a wc, akkor húzom, amíg bírom, mert észrevettem, hogy ha sokszor megyek, egyre kevesebb ideig bírom, szóval kitartás ;)
2011. júl. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Bocs,hogy ezt írom,de addig jó amíg óránként mész.

Nekem 30 percenként kellett mennem,állandóan meg volt a pisilési inger.

2011. júl. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem állandó az inger de ha óránként nem megyek éjjel is akkor kipukkanok. És csak egy pár csepp jön. Már az orvosommal is megtárgyaltam, nem tudok mit csinálni. Ő is azt mondta hogy esetleg használhatok inkontinencia betétet (pelenkát) amit este beteszek és reggelig nem járkálok a WC-re magyarul bepisilek, reggel meg lemosdok. De ez olyan undoritó
2011. júl. 2. 14:57
 5/8 anonim ***** válasza:
35 hetes és négy naposak vagyunk. A napi programunk a félóránkénti pisilés napközben és az óránkénti két óránkénti éjszaka. Sokszor úgy érzem ha megmozdulok bepisilek de tenni nem tudok semmit ez már ilyenkor természetes.
2011. júl. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is sokat járok, de éjszaka a legkevésbé zavaró, vagy akkor ha itthon vagyok. Éjszaka csukott szemmel szoktam kimenni, majdnem hogy alva csinálom a dolgom :))) Nagyon belejöttem már. Engem inkább az zavar, hogy előfordul, hogy nagyon nekifeszül a babám, és ilyenkor csak azt érzem, hogy kell, de igazából nem jönne túl sok. Na ilyenkor abbahagyom amit csináltam és erősen koncentrálok, hogy ne történjen semmi :) Általában fél perc alatt elmúlik.

Sajnos tenni ellene nem lehet, ki kell bírni. De meglesz a gyümölcse :) Gondolj a babára :)

2011. júl. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én esküszöm irigyellek. 2 hónapja szinte elviselhetetlen a pisilési ingerem. A délelőtt még eltelik valahogy, kb. óránként látogatom a wc-t. De ebéd után, ahogy felhúzódok pihenni az emeletre 15-20 percenként mennem kell le a földszintre pisilni. És nem csak úgy érzem hogy kell, mindig ömlik belőlem. Éjszaka amíg nem bírok elaludni, ez kb. 40 perc, 3-4 alkalommal is le kell mennem. Mondjuk ezt annyira nem bánom, mert így éjszaka 1-2 alkalommal megúszom.

A védőnő szerint ez normális, bármennyire is kellemetlen számomra. Délutántól nem nagyon tervezek programot se, csak kötelező orvoslátogatást maximum. Tudom a baba is nyomja a hólyagom, de meg is iszok naponta 3-4 liter vizet.

Éjszaka ne nagyon olts villanyt, és félig csukott szemmel közlekedj. Nekem is ez vált be, így könnyen vissza tudok aludni. Egyébként nem tudom, hogy Te otthon vagy-e táppénzen, de ha igen akkor szerintem ez legyen a legkevesebb gondod a terhességed során. Kitartás! :)

27h km

2011. júl. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudsz mit csinálni. Az egyetlen vigasz, hogy 12 hét múlva jobb lesz. Én is állandóan WC-re jártam, a kicsi lányom nemcsak hogy ráfeküdt a hólyagomra, de rugdosta, meg kaparászta is.
2011. júl. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!