Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Maglódi kismamák, kisgyermekes...

Maglódi kismamák, kisgyermekes anyukák írnátok?

Figyelt kérdés
Nem régen költöztünk Maglódra a férjemmel és sajnos senkit nem ismerünk itt. :( Ha esetleg van köztetek olyan várandós kismama vagy kisgyermekes anyuka aki szívesen ismerkedne, akkor örömmel venném, ha írna. :)
2011. júl. 2. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


En Maglodon laktam, mar elkoltoztunk. Melyik reszen laktok? Mertha az uj epitesu ovezetben, akkor ott nagyon-nagyon sok kisgyermekes csalad van, nem lesz nehez ismerkedned. Ha van kedved, akkor setalj el delutanonkent a jatszoter kornyekere, nem baj, hogy gyerek nelkul vagy, nyugodtan ulj le a padra, elobb-utobb beszelgethetsz valakivel.

A vedononel is sok anyukaval lehet talalkozni, bar inkabb akkor, amikor mar van babad. A tanacsadason varni kell majd, akkor is lehet beszelgetni.

Illetve nem tudom, hogy ki a vedonod, de beszelj vele, jarnak ki hazakhoz, meg tudja mondani, hogy lakik-e varandos kismama a kornyekeden, hatha bemutatna benneteket egymasnak.

2011. júl. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az vagyok! :) Babát vártok vagy már van gyerkőc?
2011. júl. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló! Nagyon köszönöm az ötleteket, és hogy ilyen gyorsan választ kaptam. :) A védőnőt mindenképpen meg fogom kérdezni.


Kedves második válaszoló! Ha nem gond, neked priviben válaszolok. :)

2011. júl. 3. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!