Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet magas a süllyedésem?

Mitől lehet magas a süllyedésem?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam a leletemmel a háziorvosnál, de nem tudja, mitől magas. A nődoki kedden rendel. Semmi panaszom nincs, legalábbis nem vettem észre semmi szokatlant. Ez mire utalhat?

29 hetes kismami


2011. júl. 2. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt ált. a crp-vel és az ast-vel nézik. Arra vonatkozóan valami? Elvileg ast-nek lennie kell a leleten. A süllyedés mennyi? Nem voltál beteg a közelmúltban?
2011. júl. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! 40. 2-14 közötti a normális. Nem voltam beteg! Háziorvos azt kérdezte, nem fáj-e pl. az arcüregem, de semmi! Mondta hogy mutassam meg nődokinak is a leletet...
2011. júl. 2. 23:03
 3/3 anonim ***** válasza:
A másik 2 értéket tudod esetleg? a 3 együtt tuti gyulladásra utal. Ilyenkor érdemes elmenni fül-orr-gégére, meg fogorvoshoz, mert szuvas fog miatt is lehet. Mondjuk nekem pont a süllyedés a normál tartományban volt, de a crp-m 3x-osa volt a megengedettnek, az ast-m is 260 volt. Aztán 2-3 hónap múlva 200 alá ment az ast, a crp pedig 3-4 hónap múlva már " csak " a 2x-ese volt. És én sem voltam rosszul, semmit sem éreztem. Az orvos nagyon aggódott az értékek miatt, de miután nem ment lentebb, széttárta a karjait... Remélem, téged jobban felvilágosítanak! Majd megírod?
2011. júl. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!