Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek végig faros volt a...

Akinek végig faros volt a babája, hanyadik héten fordult be? 30 hetes vagyok és még faros! Mennyi az esély, hogy megforduljon?

Figyelt kérdés
2010. máj. 8. 16:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Enyém végig faros volt, és nem is fordult be. Nem is erőltettem, nem próbáltam különböző gyakorlatokkal fordítani, nehogy magára tekerje a zsinórt. Amúgy van olyan is, hogy szülés közben fordul meg egy baba, úgyhogy reménykedni végig lehet.:)

Boldog babavárást, és könnyű szülést!

2010. máj. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

33 hetes vagyok, nekem végig faros volt, ha orvoshoz mentem és megnéztük akkor fura mód mindíg megfordult :)

most már nem tud visszafordulni, úgyhogy fejes. de nekem a 30hét környékén maradt véglegesen, mert már nem volt helye :)

2010. máj. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
33%

17:04 vagyok, nekem mondták azt is h nem kella ggódni mert az orvos meg tudja fordítani a szülés előtt, és egyeltalán nem is érezni h megfordítja... anyósomnál volt ilyen, ő a forrás.

szóval ne aggódj :)

2010. máj. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem a kb.30.héttől végig faros volt és nem is fordult meg a kisfiam.


Sokan ajánlották hogy orvosi segítséggel és különböző praktikákkal próbáljam megfordítani de szerencsére volt annyi eszem hogy nem tettem semmit mert a szülésnél(császár)kiderült hogy nagyon-nagyon rövid volt neki a köldökzsinór és ha akart volna sem tudott volna megfordulni!

Szegénykém ráadásul bevolt szorulva a bordáimhoz.


Szóval ezzel azt akarom mondani hogy oka van annak hogy nem fordult meg!

Ne aggódj ezen,a lényeg hogy egészséges legyen ő is és te is!

1 hónapos fiúka anyukája!

2010. máj. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2010. máj. 8. 17:35
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
én babám is végig az volt. egy pár hétig volt csak befordulva. de én örültem is neki mert én jobban tartottam a természetes szüléstől, igy meg császár lett mert 4 kg-s volt.
2010. máj. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Őszinte leszek ,Én is abban reménykedek,hogy így marad!Nem félek a természetes szüléstől!Csak sajnos van egy kisebb mértékű szívbetegségem és magas a vérnyomásom,amire kapok gyógyszert!Egyik barátnőm hasonló helyzetben volt,csak nem volt faros a baba,így megszülesztették természetesen!Azóta is a kardiológiát járja,annyira tönkre ment a szive!Én ezt nagyon szeretném elkerülni!
2010. máj. 8. 17:59
 8/18 anonim ***** válasza:

Hat, meg eleg sok eselyed van, hogy megfordul. Alegtobb babanak megvan a kedvenc pozicioja, de a 32. hetig meg siman forohatnak, meg azutan is befordulhatnak.

Az elso fiammal a 29-32. het kozott minden heten voltunk uh-n es egyszer fevegu volt, egyszer faros, szoval forgott. A 35. hettol volt vegig faros. Es nem volt pici, 4 kgmal szuletett, megis megoldotta a forgolodast. A 2. babam 35 hetesen meg szinten visszafordult farosba, a fraszt hozta ram, de egy het mulva mar fejvegu volt es az is maradt.

A sogornom is sokat izgult, az o lanya csak 37. het elejen fordult fejvegure es o is nagy baba volt.

2010. máj. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Az enyém a 34. héten fordult be.
2010. máj. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
én vagyok aki örült hogy nem fordult be mert féltem a természetes szüléstől. nem tudom milyen szivproblémád van. engem 4 évesen műtöttek ASDII-re ( lyuk volt a 2 pitvar között ami nem forrt be. ) egyébként a kardiológus szerint szülhettem volna természetesen de aztán adott papirt hogy spontán szülés nem javasolt ( mert ment a dokim szabira és nem akart másra itthagyni ugyanis ha 1 napot túlhordom akkor már nincs Mo-n a doki ) igy progr. császár lett de főleg a faros baba miatt.meg nagy baba is lett. gerincérzéstelenitést kaptam de attól olyan rosszul lettem a műtét közben hogy azt hittem elájulok. nagyon felvitte a pulzusomat. tehát a császár közben is érhet meglepetés de inkább kibirtam azt a 20 percet minthogy vajúdjak órákig
2010. máj. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!