Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a 36. héten medencevégű...

Ha a 36. héten medencevégű fekvésű a magzat, akkor még van esély arra, hogy megforduljon?

Figyelt kérdés
Mit jelent a leletemen ez? G III
2009. ápr. 1. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A G III:

Méhlepény érettsége:


0: sima magzati felszín, homogén szerkezet

1: enyhén hullámos felszín, mészszemcsék közel a magzati felszínhez

2: szabdalt felszín, mészlerakódások az anyai felszín felé tolódnak

3: érett lepény, fészkes mészlerakódások


Már elég érett a méhlepényed!


Amúgy van esély persze, hogy még megfordul! Anyósomnak pl a kisebbik fia meg a szülőágyon jött rá, hogy meg kellene fordulni, mert farosan nem lesz jó! :)

2009. ápr. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Van rä esely,barätnömnek szüles elött fordult meg!!
2009. ápr. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Esély állítólag mindig van rá, de szerintem nem sok. Én 8 hónapja szültem, végig reménykedtem hogy befordul, tornáztam hátha... de végül császár lett, a doki mondta hogy nem kockáztat semmit. (régen állítólag benyúltak az egyik kézzel a hüvelybe a másikkal meg nyomták a hasat/babát és próbálták befordítani a szülőcsatornába.) Egyébként a medencefekvés nem egyenlő a farfekvéssel! Nekem pl.teljesen keresztbe volt a babám, a feje mindig kidudorodott a jobb oldalamon. Állítólag így tapadt meg és így volt helye növekedni.

Bárhogy is alakul, a lényeg hogy a baba egészsége legyen a legfontosabb!!! Ha császár lesz belőle ne bánd, a pici mindent megér!

2009. ápr. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsótól kérdezem, hogy azt írtad, hogy a a medencefekvés nem egyenlő a farfekvéssel. De hisz a kettő ugyan az. A baba farral lefele van, a feje pedig fent! Nem jól tudom?
2009. ápr. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!