Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi egy elvárás egy 12. heti...

Mi egy elvárás egy 12. heti uh-n? Mi mindent kell néznie a dokinak? Mit fog nézni?

Figyelt kérdés
2009. márc. 28. 09:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem tegnap volt.Megnézték a crl-t,a combcsont méretét,és a legfontosabb a nyaki redő mérés.Nekem nézett mást is,de ezeket írták a papírra,mert ezek a lényegesek.Ja,azt is írták,hogy milyen a hólyag telítődés,magzatvíz mennyisége,jó szívműködés és hogy hol tapad a lepény.És megsugták,hogy kisfiú.
2009. márc. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Húúú, kisfiú! De jó! Akkor talán nekem is látni fogják. Én hétfőn megyek és érdekel. :) Köszönöm a választ! :)
2009. márc. 28. 10:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Kedves első válaszoló!Nekem ezeket csak a 18.heti gerinc Uh-n nézték:(nekem a 12.hetin a tarkóredőt,magazatmozgást,crl-t és az orrcsontot nézték na meg persze a kis szivecskéjét!Hát ezek szerint akkor ezt is korháza válogatj:(és a nemét csak 18.héten mondták.....
2009. márc. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kedves elsö! Ez a kórházi kötelező uh volt, vagy esetleg máshol voltál? És megkérdezted hogy látszik-e már hogy fiú vagy lány? Én kedden megyek, és én is gondolkodom hogy megkérdezzem-e hogy látnak-e már valamit.... Tök jó lenne:) Sok boldogságot!!!
2009. márc. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Igen kötelező 12.heti uh-n voltam a Szent Istvám kórházban (Bp).Nem fizetős volt,sima 2D-s uh-on nézett.Igen megkérdeztem,hogy kisfiú esetleg vagy kislány,és határozott kisfiú volt a válasz.Nekem nem nagyon mozgott a baba,mert aludt,de a többi értéket nézték és felírták a papírra.De én meg úgy tudom hogy ez a vizsgálat a tarkóredő mérés miatt fontos.Aki előttem volt benn neki is ugyanezeket a méreteket nézték.
2009. márc. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Mi a kötelező UHkat a Magzati Diagnosztikai KP-ban csináltatjuk, a következő adatok vannak a 12. heti leletemen:


-magzatok száma 1

-méhlepény elhelyzkedése

-magzatvíz mennyisége

-szívműködés

-folwmetria: eltérés nélkül (ez vajon a köldökzsinór??)


-ép koponya, normál agyszerkezet

-jól telt gyomor, hólyagtelődés jelenleg nincs

-zárt hasfal és mellkas

-4 végtag ábrázolódik

-orrcsont látható

-magzati anomália: nem látható


-fej átmérő

-nyaki redő

-fej körfogat

-has körfogat

-combcsont hossza

-ülőmagasság


Becsült súly és kor a biometria alapján.


Mindez 12ezerért, 4Ds fotókkal és egy 13 perces DVDvel, aminek az utolsó 3-4 perce 4D.

2009. márc. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanezeket ingyen nézték,egy adat nincs felírva,a becsült súly.De a többi minden fel van tüntetve.


első

2009. márc. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!